Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-07-2008, 12:41 AM   #340 (permalink)
maximumfelix
Üsteğmen

Tesekkür: 2
121 Mesajinıza toplam 510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maximumfelix is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Alıntı:
maxim Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
Storm Nickli Üyeden Alıntı
Ya arkadaşlar komik bi şey oldu.. Yöntemi anneme öğretmiştim.. 2 gün önce baktım bizim aşağıda park var, oraya doğru 2 nokta yapıyo.. napıyosun anne dedim, şu boş alana yazlık sinema yapsınlar seyredelim diye 2 nokta yapıyorum dedi :) senelerdir burda oturuyoruz böyle bi şey vaki olmamıştır... o yüzden bende güldüm.. hıı iyi dedim... bugün belediye yazlık sinema kurmuş, şu anda recep ivedik oynuyo :))) bizim evdende gözüküyo haha
annem olayı bitirmiş vallahi :))) dumur oldum, bu kadarını beklemiyodum.. neyse ben filme bakayım müsadenizle :)
noktayı tutarken ne hissedilir,sonra bağ kurarken ne hissedilir,bağ kurduktan sonra çokmu beklenir azmı,mesela niyet belirlerken bunu sözlümü yoksa sadece düşüncedemi bekletiyoruz,arketipler kullanırken bu bilinçlimi yoksa bilinç altının etkisiylemi oluyor ?
ben kendimde denemeler yapıyorum noktayı arıyorum ama hissedilir derecede bir duygu oluşmuyor ellerimde enerjiyi hissediyorum ama noktayı belirlerken bu mıknatısın çekim halimi yoksa itim hailinemi benziyor yoksa daha değişik bir halmı...sonra zihinsel yani hayal kurarak noktaları birleştiriyorum bu hayalimde bir kanca atar gibi olabilirmi yada bağlamak şeklinde bir
bağ kurmak veya serenity gibi kelepçe modeli ile, noktaları zihinde yaklaştırarakmı bağ kuruyorsun..,ben buna benzer bir şekilde yapıyorum ve biraz bekliyorum belli bir bölgemde hafif eğrılarım var bu uygulamayı yapınca ağrılarım kesiliyor ama biraz zaman geçince tekrarlıyor....
biraz fazlamı abartım bilmem ama uygulama konusunda biraz daha ip ucu aramaktayım sıktıysam kusura bakmayın.......
sevgiyle kalın
maxi inanmıycaksın benım de agrılarım birkac sanıye tamamıyla kayboluyor ve yıne baslıyor
acaba nerde hata yapıyoruz yaw dusun

richard demıs kı;
iki noktayı tutarken,aralarındakı baglantıyı hıssedın.
sadece fotonlarla ya da ısıkla calıstıgınızı hissedin ve imgeleyin
odaklandıgınız 2 nokta dısında bır beden,somut bırsey yok orada.
odaklandıgın alana dolandıgını ya da baglandıgını hısset,
yanı ben soyle yapıyorum (sankı cok sonuc almısım ısın gurusuymusum gıbı bı de acıklamalar yazıyorum )
ama olsun yazıcam bı fıkır verır bı ısık olur

ben soyle yapıyorum, 2 veya 3 sey belırlıyorum
mesela agrıyan nokta 1. ıkıncı nokta ben
o bolgeyı gozumun onune getırıyorum sonra kendı goruntumu goruyorum
ondan sonra agrıyan bolgenın resmı ve kendı goruntum yan yana ve bu ıkı goruntu ısık huzmesı gıbı oluyor
dalgalanan 2 ısık gıbı,
bu ıkı seyın goruntusu dısında herseyı yok edıyorum yanlarındakı yanı sonsuzlukta ben ve agrıyan bolge tek kalıyoruz
baska hıcbır varlık ve durum yok ıkı belırlenen nokta dısında
bunu tam hıssedınce boyle ayaklardan yukarı dogru acaıp bı hıs hıssedıyorum sankı parcalanıcam gıbı
molekullere ayrılcak gıbı ,ama uzun sure oyle kalamıyorum bence tam etkılı olmamasının nedenı de bu
bu ınancı uzun sure surduremıyorum 1 nefes alısverısın yarısı kadar oyle kalabılıyorum
rıchardın kıtap kapagındakı ısıklar var ya
ıkı noktayı da o sekılde ısık parcacıklarına boluyorum goruntulerını
sonra bırbırıne gecırıyorum..
serbest bırakmada sorun yasıyoruz bız, bence mesele bu
merak etmesek olucak ama edıyoruz

maximumfelix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla