Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-07-2008, 03:06 PM   #355 (permalink)
stormguard
Teğmen

Tesekkür: 1
107 Mesajinıza toplam 1,150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the rough
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Alıntı:
yorumunu okuyunca kendimi kaçık gibi hissettim
kaçık olmak iyidir, sence burada yazan mesajların hangisi normal :)) tabi normal ne demekse! yazlık sinema bile kurdurduk daha napalım :) hem bende gözlerimden ateş çıkarabiliyorum mesela :))

bugün aklıma değişik bi şey geldi... biraz sonra bi tane isteğim var onu detaylı olarak yazıcam, imgesini yazdığım şeylere göre önce güzelce kafamda yavaşça oluşturucam.. sonra 2 nokta yapmaya başlıycam, noktalar arasında bağ kurduktan sonra kağıda yazdığım her detayı içeren imgelemeyi kullanıcam ve o sırada kuantum olumlama denilen zımbırtıdan da 2 gram ekliycem yani içsel coşku içeren bir şekilde cümlelerinde enerjisini kullanıcam.. bakalım neler olacak. Bu isteğim için şunu söyleyebilirim, şu ana kadar hayatımda hiç olmamış bi şey bu.

Şans dileyin ;) may the force be with me....
stormguard isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla