Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-07-2008, 03:25 PM   #359 (permalink)
stormguard
Teğmen

Tesekkür: 1
107 Mesajinıza toplam 1,150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the rough
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Alıntı:
tamam ben hayal edebiliyorum ama sonuç cortttt işte bişi olmuyo,çünkü serbest bırakamıyorum kendimi
uygulamayı bitirince, yaklaşık 5 dakika derin nefesler alıp ver ve kendini çimenlere, denize ya da sıcak su dolu bir küvetin içine uzanmış olarak hayal et.. iyice gevşe... sonra kalkıp başka şeylerle ilgilen... uygulamanı unut yani... belki bu şekilde serbest bırakmaya alışabilirsin.

Serbest bırakmak, gevşemek demek.. Vücudunu gevşetmezsen, zihnin gevşeyemez. Tersi de geçerli. O yüzden zihnin kasılmışken, arzu doluyken vücudunu gevşeterek ondan kurtulabilirsin...

Sevgili Serenity teşekkürler. İnşallah senin dileğinde olsun... Sedona, serbest bırakmanın tekniksel ismidir evet.. yani doğal halimizin hatırlatılmasıdır.. güzel kitaptır ama onu okuyanlarında çoğu anlamamışlar :) yani yine okuyana bağlı...
stormguard isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla