Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-07-2008, 12:41 AM   #375 (permalink)
Belgin ∞

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Alıntı:
maximumfelix Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı
  Canım benim çakra dengelemek nerden çıktı bilmiyorum ama çakraların yerlerini biliyorsan niyet ederek bioenerjinle dengeleyebilirsin.Dengelemede sıralama şöyle oluyor 1-7,2-6,3-5.4 kalp çakrası olduğu için sadece ruh eşini bulduğunda onun kalbiyle dengeleyebilirsin.

Ben sana sedona yöntemi notlarını göndermedim mi?
sevgili redflowers, cakra dengelemedekı bu sıra nasıl oluyor?
ozetlenebılcek bırseyse zahmet olmıcaksa kısaca yazabılır mısın?cakraları netten buluruz ama bu sırayı ılk kez gordum
96
  Canım yeni girebildim siteye o yüzden geç yazıyorum biraz kusura bakma öncelikle.Bunlar dengeleme sıralaması.
  1.şakra Kök-7.şakra Tepe şakrası bunları dengeliyorsun.Bir elin birinde diğer elin diğerinde.
  2.şakra Sakral şakra-6. şakra Alın şakrası(3.göz)
  3.şakra Solar Pleksus şakrası-5.şakra Boğaz şakrası.

Bunları dengelenmeye niyet ediyorum diyerek bioenerjinizle dengeleyebilirsiniz.Ama önce hepsinin aktif olması gerekiyor dengelemek için öncelikle tek tek kalp şakrası dahil olmak üzere her bir şakraya 5 er dakika enerji verin.
  Sevgiler.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla