Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-07-2008, 12:05 PM   #385 (permalink)
TR-ance
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Alıntı:
Storm Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
SereniTy.. Nickli Üyeden Alıntı
Herkese SeLam..

Bugün Tam Doğru Birşey Mi Yaptım BiLmiyorum Ama Kötü Hisler Duyduğum Birine Kendi Negatif DuyguLarımı Aktardım Kuantum Alanında.. (Bana Çok Çektirmişti.. ) Şu An Çok RahaTlamış Bir Durumdayım Fakat Bunun Nasıl Bir Tepkimesi OLur Merak Ediyorum Onda.... Çünkü Negatif Enerjim FazLaymış ELLerimden Akarken Ciddi Bir Akım Hissettim.. Fakat Şu Anda Serbest Bıraktım.. Yani Bu Tarz İşLer İçin Matrix'î KuLLanmak Doğrumu Diye Düşünmüyorda DeğiLim.. dusun Çünkü Daha Önceden Bu BaşkLıkta Bunun Sınrını Sormuştum Ve Hayal Gücün Kadardır Cevabı ALmıştım.. Buda Hayal Gücü Sınırı İçindemi Acaba.. ? dusun
Kuantum alanı başkasına negatiflik göndermek için kullanırsan evrensel prensip gereği katlanarak sana geri dönecektir :) neyi ekersen onu biçeceksin, bu hiş şaşmaz ve ben bunu istediğini sanmıyorum, o yüzden oluşan negatif enerjiyi karşındakine göndermek için değil, kendi içinde dönüştürmek amacıyla bu yöntemi kullanmanı tavsiye ederim dostum. Benim önceki mesajlarımda, öfke duyduğum bir kişiye olan öfkemi kendi içimde iki nokta ile dönüştürdüğümü yazdığım bir mesajım vardı. Sevgiler.
Aslında HakLısınız.. Bende Başta Bir Sıkıntı Duymuştum Zaten.. O Enerjiyi Pozitife Çevirip Kendime KuLLanmak Varken NEden İkimizde Zarar GöreLim.. Teşekkür Ederim Mesajın İçin.. super

SevgiLer..

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla