Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-07-2008, 11:05 PM   #445 (permalink)
sanemce
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

tamam ablacım anladım demek istediğini
bir süredir pc başında değildim bir dolanayım neler olmuş ben yokken

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı

ablam sen önce allaha sonrada bizim daf niyetimize güveniceksin ...kendin bir şey yapmıyacaksın... ki..enerji serbest kalsın..biz senin için yükselttiğimiz enerjiyi serbest bırakırız çünkü senin iş bulman bizim hayatımızı ikincil üçüncül derecede ilgilendiriyor..ama seni direkt ilgilendiren konu.( bunu pek anlatamadım ama) .bu yüzden biz enerjiyi daha kolay serbest bırakırız..ama sen tutarsın..bu yüzden sen geç pc nin başına dolan sitede...allaha ve arkadaşlarının saf niyetlerine güven...emi..sende başka arkadaşımıza enerji yükseltirken elinden ne geliyorsa yaparsın..ister 2 nokta ister dua..hepsi makbul ve kabul..olurmu..