Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-07-2008, 09:54 AM   #579 (permalink)
TR-ance
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Alıntı:
disik82 Nickli Üyeden Alıntı
günaydın serenity, yazdığın şeye çok sevindim keşke bende bişiler başarabilsem, bunu başarabilmem için bana yol gösterir misin? şaşkın

Sizede Günaydın..

Benim Size SöyLeyebiLeceğim Tek Şey Rahat Bırakmayı Öğrenmeniz Ve Matirx Enerjisini Sonuca OdakLı DeğiL, Yalnızca Eğlence AmaçLı KuLLanmayı Öğrenmeyi Öğrenmenizdir.. Sanırsam DevamLı Başarıya ULaşmayı İstiyorsunuz Ve Başarıya ULaşmakta Çaba İster.. ( Genel İnanış.. ) Kitapta Ne Diyordu.. "Hiçbirşey Yapmama Sanatı.. " Yani Siz Genel İnanış Paternine Göre Matrix'i UyguLamaya Devam Ederseniz Bence Hep Hezeyan OLur.. O Yüzden Genel Başarı İnancı Direncinizi SedonayLa Serbest Bırakın Derim.. ( Eğer BiLiyorsanız.. ) Ama ŞöyLe Birşey Var.. Pratik OLmadan Da Hiçbirşey OLmaz.. PratikLe Elleriniz Arasındaki Çekimi Daha Rahat Hissedersiniz Ve EnerjiyLe Daha Rahat Oyun Oynarsınız.. Birde Ben Pratiği Su Üzerinde Yapmanızı Tavsiye Ederim.. Neden Derseniz Su MoLeküLLeri Arasındaki BoşLukLar Daha FazLa OLduğu İçin Enerji Daha Rahat İşLer Ve Sizde Tecrübe Kazanırsınız.. Umarım Yardımcı OLabiLdim..

SevgiLer...

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla