Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-07-2008, 10:30 AM   #580 (permalink)
mücevher
Üsteğmen

Tesekkür: 0
122 Mesajinıza toplam 635 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mücevher is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Alıntı:
mücevherciğim sana bunları açıklamak isterdim ama..ben bu zamana kadar teknik olarak uygulamadım 2 noktayı..izmirde sende gördün..ellerimi tutuyorum ve bağlantı kuruluyor..hay allah..ben bi inceleyiyeyim..,,,
Hayal Ablacım ilgin için çok teşekkür edrim. haklısın illa bi teknik gerekmiyor belki. ben şu dalga nasıl kesilir hangi aşamada kesilir onu merak ettim. yani sıfır enerji noktasıyla irtibata geçtikten sonra imgeleme yaptığımızda mı kesiliyor. çünkü bilinç dalgayı keser diyor kitapta. dalgayı kuantum alanda süregelen oluş dalgası olarak algıladım ben ama. yani biz imgeleme yoluyla ona müdahale edene kadar onun olmaya devam ettiği süreç olarak. dusun sanki işin mantığını çözersem uygulamayı daha kolay yapabilirişm gibi geliyor. gerçi riçırt mantık aramayın diyor ama benim de böyle bi tarafım var işte...

arkadaşlar ben iki noktayı çok rahat buluyorum ve aralarındaki çekimi müthiş hissediyorum bundan sonra sırasıyla neler yapmalıyım??? dusun yani sıraya uymadığımdan mı oluyo acaba?? 44
birisi bana bu sırayı madde madde yazarsa sevinirim yahu.
bi de dün sağ omzum tutuktu. 1 kez 2 nokta yaptım olmadı, 2. kez yaptım olmadı ama 3. de sanki biraz hafifledi. bugün hala az da olsa var ama dünkü kadar değil. yani şimdi bu 2 noktadan mı değil mi, sizce neden???

bide riçırt omuzunda büyle bi ağrı olmasaydı nasıl olurdu gibi sorular sorduğunu söylüyor. iki nokta yaparken. ve sonuçları sınırlamayın en iyi sonuç ne olurdu gibi şeyler sorun diyor. bunu hangi aşamada sormalıyız.
yardımmmmmmmcı olur musunuz anlamam için????
Benim inandığım ölümsüz masallarım var
mücevher isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla