Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-05-2007, 11:57 AM   #17 (permalink)
yakamozdüşleri
Teğmen

Tesekkür: 0
51 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamozdüşleri is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Yeni Kilo Verme Telkini

"iştahım günden güne gidiyor bir kaç dilim yeter oldu bana Aslında lalenin felsefesi çok hoş okumuştum bir yerde deprem zamanı bende yaşamıştım zor durumdaki insanları düşünüp kendi kendime yiyemez olmuştum Bu da öyle aslında az yemeli peygamber efendimiz bile azıcık yemekle fazla doymadan kalkarmış bizler hareketsiz modern çağın insanıyız fazla yemeğe tahammulu olmuyor bedenlerimizin alışkanlıktan obezlere gidiyoruz"

Şimdi burada durdum ... Anlatmak istediğim konu ne kadar olumlu mesaj içeriyor düşündüm deprem olumsuz hareketszi modern yaşam olumsuz fazla yemek olumsuz gidişat olumsuz

güzel ama umut vericimi? bunu düşünür oldum bu ne şimdi ya bilinçlenmeye adım mı?

aynı konuyu bir daha süzdüm ve değiştiriyorum...

1- iştahım azaldı ve bu beni mutlu ediyor . Evet iyi yoldayım kesinlikle başaracağıma şüphem yok umut doluyum
2- Aç insanları düşünmek de hoş bir felsefe iyi bir düşünce biçimi etkili bir yöntem lalecim göz kırpıyorum sana thank you
3- Sağlıklı bir hayat için hareketli sportif bir günlük hayata başlamalı evet ha gayret azime devam

Hah bu daha güzel oldu...

Sevgiler hepinizeee
yakamozdüşleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla