Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-07-2008, 04:20 PM   #600 (permalink)
Baris
Üsteğmen

Tesekkür: 134
169 Mesajinıza toplam 952 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Baris is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Ya Ben Serbest Bırakmayı tam olarak başardığım zamanlarda başarım yüksek, iki nokta yönteminde. Tabi bazen serbest bırakma saplantı haline gelince başarısız oluyorum. Ama güzel deneyimlerim oldu.

Ancak nedense kendi üzerimde yaptığım sağlık sorunlarında bir türlü başarı sağlayamadım. Sağlık konusndaki tek başarım bi arkadaşımın ağrıyan parmağının acısını biraz hafifletmiştim. Ama kendi üzerimde bi türlü başarılı olamıyorum. Acaba kkendi üzerimde yapınca serbest bırakma daha zor oluyor ondan mı? dusun Dünden beri ayak başparmağım ağrıyor. O kadar uğraştım. Bi ara düzelir gibi oldu ama ı ıh düzelmedi.. Bir de uzun zamandır uğraştığım bir problem var. Böyle bir yere falan giderken gereksiz stres oluyorum. Herzaman gittim yerler bunlar anlamıyorum nedenini ve fiziksel olarak hiç bir problem olmamasına rağmen öksürük krizine giriyorum bazen. Tutamıyorum kendimi.. Hatta bazen çıkarmaya kadar varıyor. Sokakta yürüken başlıyorum öksürmeye, hem de öğürürcesine. Rezil oluyorum herkese

Nası bi iki noktalasam kendi mi düzelse?? Yani kendi üzerimde yaparken nelere daha çok dikkat etmeliyim. Kendi üzerimde neden başarlı olamıyorum? dusun
Baris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla