Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-07-2008, 09:47 PM   #145 (permalink)
Belgin ∞

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Ynt: 20 Temmuz Atakan' lı.. ( :> )Hayalayaz'lı Shamanic'li Redflowers'lı buluşma

Harika bir buluşmanın ardından kocaman bir gülümsemeyle döndüm eve.Hepinize çok teşekkür ederim.Sizinle tanışmaktan o kadar büyük keyif aldım ki bu çok konuşan ben bile kelimelere dökmekte zorlanıyorum.Hepinizi zaten tanıyor gibiydim yabancı değildiniz bana.
   Kırmayıp uzakları yakın edenlere çok teşekkür ederim.
   Atakan Bey çok çok teşekkür ederim.Benim için gelmeniz gerçekten önemliydi.Çok sağolun.
   Hayal ablam,meleğim sende uzakları yakın ettin bizim için.Bizi yarım bırakmadın.Gönlüne sağlık.
   Shamanic'im canım benim canım benim seni ben pek çok pek çok severim.İyi ki varsın canım ablacım.
   Bu üçlü bu organizasyonda buluştu ya,kimse tutmasın beni artık.Yurt dışına bile taşıyabilirim toplantılarımızı.

By_mehmet.Ayaklarına,güzel yüreğine sağlık.Senide ekledim gönül sayfama çok teşekkür ederim geldiğin için.Yakında geliyoruz Konya'ya.
   Keops'cum saygı değer öğretmenim :) .Sen apayrı bir renksin.Uzak yollardan geldin,mutlu ettin bizi.Çok teşekkürler.

Ve Ankara'lılar(nasılda topladım ama).Şaka şaka.
   Serpil ablam,canım.Kucaklaştık en sonunda.Nasıl mutlu oldum anlatamam.İyi ki geldiniz.
   Sycorox'cum mavi saçlım,güleç yüzlüm.Canım yüreğinize sağlık ana-kız :) .Benim siyah-beyazları unutma sakın.
   Meninje'cim yoğun mesajlardan sonra en sonunda sarılmak nasip oldu.İyiki geldin.O güzel gözlerindeki ışığı hiç kaybetme olur mu?Yiğenine de söyle aktif olsun bir an önce.Söz verdi unutmasın.Sohbeti mükemmel ve çok pozitif.Sağolsun.Ya isim hatırlayamadım bu arada affola.
   Medusa'cım yeni karşılaştık seninle.Belki çok sohbet etmeye fırsatımız olmadı ama,bundan sonra olmayacağı anlamına gelmez di mi?Çok teşekkür ederim.
   Caribbean'cım ne desem sana bilmem ki.Pasta yiyemedik sözüm söz yine de.Seninde gönlüne sağlık canım.Bundan sonra her buluşmada isteriz seni.Kaçış yok :).
   Maximumfelix'cim.Ay bebek yüzlüm.İyiki geldin canım.Ben biliyordum sürpriz yapıcağını.Canım sağolasın kırmadın.
   Gökhan seni de tanımak çok güzeldi.Umarım aktif günlerin başlar sitede.Senden de öğrenilecek çok şey var.Çok teşekkürler geldiğin için.
   Bilimik :) seni de tanımak çok güzeldi.Bu arada söylemeye fırsatım olmadı tarzın süper aynen devam.
   Icecream seni de tanımak çok güzeldi.Ben hoşgeldin diyorum yanımıza ve sabırsızlıkla paylaşım bekliyorum.Teşekkürler geldiğin için.

Peacemaker,benim deyişimle pis mayker :) .Canım yol arkadaşım.Buluşmamıza en güzel yeri bulup,sakin ve dingin geçmesini sana borçluyuz.Ankara'nın en büyük getirisi sen oldun sanırım bana.İyiki varsın canım çok teşekkürler herşey için.

Herkese çok çok teşekkür ederim geldiniz şereflendirdiniz efenim.Hepinize kucak dolusu sevgiler 
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla