Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-07-2008, 11:01 PM   #277 (permalink)
Akulina
Guest

Standart Ynt: Sycorox'un Günlüğü

Yorgunluktan geberiğim çıktı resmen:)
Anneannemleri kırkladık...Ellerimi hissetmiyorum artık...Bütün hücrelerimde cif,çamaşırsuyu ve bulaşık deterjanı cirit atıyor...
Vay be,kendime şaşırıyorum ama...
Dün yine insanları iyi tanıdığımı anladım...Delimiyim neyim biri hakkında ne düşünsem doğru tespit oluyor...Hatta düşündükleri anda ne düşündüklerini,içinden geçenleri fln anlıyorum...Şunları şunları söyleyecek diyorum,aynı replikler:)
Hiç eğlenceli değil ama...
Dün tartışma ortamını kapattım cadılık yaparak...Cak cak saçma sapan çene yapamadı annemle,teyzem...Oh olsun,banane saçma insanlar hakkında saçma konular...Herkes tavır koymakla ilgileniyor ama maşallah kimsede icraat yok...Çene bol ama:)
Ya tavrını adam gibi koyarsın hiç konuşmakla zaman kaybetmeden,yada susarsın...Böyle vır vır konuşarak bir yere varılmaz...
Evet mesaj kaygısı olan bir yazı oldu:)
Sinir oluyorum ya bir yere hiç bağlanmayan konular hakkında konuşulmasına...Annem fazla uzatıyor anlatımlarında herşeyi...İnsanların sadece çıkarlarını düşündüğünü,nabza göre şerbet verdiklerini fln unutuyor bazı şeyleri anlatırken...Sonra bana bunu dediler diye sinirleniyor...Maalesefki ailede organize sıfır,kimse kimseyi tutmuyor,arkasında durmuyor,herkes bireysel yaşıyor dedemle annem dışında...Onlarda dışlanıyorlar zaten...Olaylarında hep yalnız kalıyorlar...
Hanımefendiye kim yardım ederse ona rotasını döndürüyor...O kişi isterse babasını vursa umurunda olmaz...Bazı zamanlarda babamı bile tanımam formatında yaşayan ve hep yaşayacak bir insancık...
Ve sen ona saatlerce oturmuş laf anlatıyorsun...Birşeyde diyince bunları demem iyi oldu diyorsun...Hiçte iyi olmadı kusura bakma,gerek yoktu o kadar iş yaptın,yoruldun daha ne kendini yoruyorsunki "canına dokununca harekete geçecek" bir insana...
Baktım konular iyice saçmalaşıyor,bu sonunda amacını yumurtladı,hemen dağıttım ortalığı:),herkesi yatağa postaladım...
Sevmiyorum artık böyle konuları,rahatsız ediyor artık beni...
Ve düşündüm çok şükürki benim böyle kardeşim yok...Bana biri birşey yapmaya kalkınca direk tavrını koyuyor adam...Çaktırmıyor ama...Banada tavır koyup konuşmuyor konu hakkında...Aynen bende,öyle biri ona birşey yapsın direk panter kesiliyorum...Ama aile böyle birşey işte,bireysel banane mantığıyla nereye kadar yaşayabilirsinki...
Aferim bunu yapanlara,helal olsun ne diyelim...
Yani annecim bence cevaplarını çok iyi bildiğin soruları sorup kendini yorma derim ben sana...Adam gene bildiğini okuyor en azından...Canına değince görürüz onuda...Sende dersin ben sana demiştim diye:)
Hem aşırı derecede yorgunum hemde pc başındayımya ne derece bir mazoşistliktir bu anlayamıyorum:)...Birde ellerim acıyor düşünün artık:)