Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-07-2008, 12:40 PM   #733 (permalink)
duru79
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Evt arkadaşlar size sıcağı sıcağına yaptığım 2 noktayı anlatım.Redflowers'cımla konuşuyorduk.Bacaklarında ağrı vardı ve 2 nokta yapim dedim.Tabii tereddüt ettim önce pek beceremediğimi düşünüyordum.Neyse yatağa uzandım gözlerimi kapadım ve spy.game nin enerji toplarını düşündüm.İki elimde enerji topu olduğunu ve birbirlerini çektiklerini düşündüm ve elimde müthiş bir sıcaklık hissettim.İlk noktayı redflowers 2.noktayı bacak ağrısı olarak seçtim sonra redflowers gözümün önüne geldi ağrısını vücudundan çektiğimi ve boşluğa bıraktığımı hissettim ve kalktım.Ama entresan olayı sağ omzuda ağrıyormuş onu hissettim ve omzunun ağrıdığından haberim yoktu ağrı önce bana geçti sonra yok oldu.Redflowers'ın dediğine göre rahatlama oldu ve tabii bende hemen havaya girdim 2 noktayı yapabiliyorum diye Tabii arladaşımın ağrısının geçmesi herşeyden daha önemli...
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla