Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-08-2008, 11:48 PM   #5 (permalink)
Pamukk
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of
Standart Ynt: Kedi ölüm kampları (çin)

Arkadaşlar Çinlilerin bir çok çeşit hayvana hatta size bir şey söyleyeceğim belki ilk defa duyanlarınız şok olacak,kendi kaybettikleri doğmamış 2-3 aylık bebeklerine (daha usturuplu soyleyemedim yine de afedersiniz başka turlu ifade edemezdim) ettikleri artık insanlığın da ötesinde yani ancak şeytan ruhu taşıyanların yapacağı eziyet ve akıl almaz davranışların fotografları internette çok dolaştı..Bunu ben aylardır takip ediyorum ,biliyordum ve ilk gördüğümde fotografları görmeye midem dayanmadı..Size anlatamam ,ifede edecek kelime bulamam..İnsan ırkı bu kadar mı vahşi olabiliyor,bu kadar mı artık ne diyeyim yaratan tanımaz olabiliyor..Kedi ,köpek ,ve ezelden beri bildiğimiz canlı halde maymunların beynini sofrada tüketmek için kafataslarına yaptıkları işkenceler artık onlar için sıradan şeyler..Diyorum ya kendi kaybettikleri çocuklarını yemek yapıp tüketiyor hatta lokantalar açmışlar bunun üzerine bu insan demeye dilimin varmadıgı yaratıklar..İnternette bunların çok fotografı var..Ağzınız açık kalır,kalbiniz mideniz dayanamaz,insan aklını kaçırır...Akıl almaz seyler yaptıkları..Pazarda çin malı satan tezgah ve o milletten birilerini görünce kalbim dayanmıyor..Belki önyargılı olup genelleme yapmak yanlış ama siz de o fotografları gorseydiniz aklınız almazdı...Bir de Türklere barbar derler..Ben hala inanmıyorum böyle vahşet ve şeytanlıkları yapanları dünya ülkeleri nasıl göremiyor..İnternette nasıl bihaberler..Hala Türklere laf atıyorlar....
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla