Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-08-2008, 05:06 PM   #343 (permalink)
melodiss
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of
Standart Ynt: Melodi Diyarı....

ruhende bedenende çökmüş durumdayım....okul işi uzak görüyor olmucak gibi... ailem kararlı...bu yetmezmiş gibi bide üstüne bu kızarıklıklar çıktı...evt kızarıklıklar... sırtımda özellikle,dün başladı sanki sırtımın tamamını sinek ısırmış ama daha büyük şekilde ve kıpkırmızı... bugün doktora gittim...muane etti parça almamız gerek dedi... nasıl yani dedim şok oldum..küçük bi parça dedi inceleme için örnek.. tmm dedim sırtımın 2 yerinden parça aldılar ve öle dedikleri gbi küçük değil oyuk oluştu resmen... şimdi sargılı,ve kolumu oynattıkça ağrıyor alerji dedi doktor evimiz bahçe içince onların polenleri yapıyor daha öncede olmuştu ama bu sefer felaketti ve ciddi ...şimdi biraz dinlencem hastane insanı yoruyor...15 gün sonra sonuçlar gelcek bu zamn içinde iğnelerim,hapım ve uymam gereken bi yasak listem var... umarım 15 gün sonunda bişey çıkmaz...ve herşey yoluna girer...

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla