Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-08-2008, 07:14 PM   #352 (permalink)
melodiss
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of
Standart Ynt: Melodi Diyarı....

redflowersim,sanemce ablam,cedrus abim,Sycoroxim,suzzy ablam,cerenim,bymehmet,mücevher ablam.... ... çok sağolun arkadaşlar

yanımda olduğunuzu bilmek ne güzel bi duydu...ben bu kadar ilgiye şımarım şimdi... 44 hepiniz beni çok memnun ettiniz iyiki varsınız hayatımda...

ciddi bişey olduğunu bende düşünmüyorum arkadaşlar eminim bişey çıkmıcak doktor sadece ottan böcekten uzak dur dicek... 44

redflowersim yaptım bitanem ama gece pek rahat uyuyamadığım için daha çok kabus gördüm...

senemce ablam evet ilgilendiler buda beni memnun etti... zaten dediğin gibi tedbir olsun diye yaptılar bencede super

cedrus abim merak etme kötüye yormuyorum...evet beni düşünen insanların olması çok güzel,benim için dua eden... daha ne isteye bilirim ki?...

Sycoroxim biliyorum canım en kısa zamnda iyileşicek... super

suzzy ablam üzülme bitanem kısa zamnda aşabilirim...

cerenim evet cnm bencede alerji ahhlhtan dahada kötüye gitmeden müdahale edebildik...

bymehmet evet sıcaklar...hele ege kıyıları... nemle birlikte...

mücevherim nazar değdi dimi... nazarlık bişi yapmadım ama ... olsun...

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla