Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-06-2010, 05:12 PM   #144 (permalink)
kumsal1980
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Mesut'un Günlüğü

21 gün niyet çalışması(yazdıklarım kurgudur sadece içimdeki yanlış düşünceleri değiştirip aşkı kendime çekmeye çalışıyorum)
Aşk olumlaması
1.Gün
Sevgilimi evine bıraktım.Yanından uzaklaşırken arkama döndüm o da uzaklaşıyordu birden o da döndü birbirimize gülen gözlerle,tatlı bir tebessümle baktık.Tekrar yürümeye başladım.Uzaklaştığım halde yüzümdeki tatlı tebessüm kaybolmamıştı.İçimde mutluluk kelebekleri uçuşuyordu hissedebiliyordum.Aşk bu olsa gerekti.Bir çocuk gibi saf ve temiz duygularla sevgiyi hissetmek.İlk tanıştığımız gün aklıma geldi.Oysa ki artık aşık olacağımı düşünmüyordum.Ama çıkageldi.Kalbimin kapısını ardına kadar açtı.İçini sevgiyle doldurdu.Ben onu nasıl sevdimse oda beni öle sevdi.Sevgimiz ilk gün ki gibi.Fırından çıkan ekmek gibi taptaze mis gibi kokuyor :) Beklentisiz sevdik biribrimizi ipi sevgiye verdik o bizi yönlendirdi.O zaman anladım ki aşk saf duygularla ruhu sevgi ile doldurmaktı.Yüreğini görebiliyordum ve içimden aşkıma yüreğim seni çok sevdi iyi ki varsın diyerek arkamda mutluluk kırıntıları bırakarak yürümeye devam ettim…
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla