Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-07-2010, 11:21 PM   #5 (permalink)
AZARRATH
Teğmen

AZARRATH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 15
81 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
AZARRATH will become famous soon enoughAZARRATH will become famous soon enough
Standart Cevap: Artık Gündemde Mobbing Var

Ben de mobbinge uğradım.. Çalıştığım fabrikada üç günde işin belkemiğini kavramıştım ve bu birçok kişiye battı... Şefimle ustabaşımla hatta personel müdürümle aram iyiydi işi çabuk kavradığım için özellikle şefim severdi beni, iyi davranırdı ama çalışma arkadaşlarım feci kıskandı ve arkamdan iş çevirmişler.. Yok ben şefin dedikosunu yapmışım, yok muhabbet edermişim de şef geldiğinde iş yapar görünürmüşüm.. Her ne kadar şef beni sevse de sonuçta onlar da eski elemanı ve bu kişiler şefi en zayıf yerinden vurmuşlar dedikodu!.. Şef hemen bunlara inanıyor ve bana davranışları 360 derece değişiyor.. Pamuk gbi kadın bağıran çağıran azarlayan birisine dönüştü... Sonra başka bir iş arkadaşımdan öğrendim durumumu.. Hiç kimseyle muhattap olmadan direk personel müdürünün yanına gittim durumu anlattım ve pozisyonumu değiştirmesini söyledim.. Normalde bunun için önce şefle konuşulması gerekirmiş..Direkt personel müdürüne çıktığım ve o da benim pozisyonumu hemen değiştirdiği için üç misli battı... Yerim değişti ama yemek molasında tip tip ters ters bakışlara maruz kaldım ama şükür yeni yerimde arkadaşlarım şeker insanlardı... Zaten fabrika krizden etkilendi ve toplu işten çıkarmalar oldu bende o kişilerin arasındaydım :)