Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-07-2010, 11:43 PM   #102 (permalink)
RenaC
Yüzbaşı

RenaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,234
980 Mesajinıza toplam 4,011 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really nice
Standart Cevap: BLUEGİRLİN YENİ GÜNLÜĞÜ:)

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Değişim sancılıdır..en üst mertebeyi en çok ben olabileceğim en çok insanlara kendime hayrımın dokunduğu mertebeyi pozisyonu istedim..bu ne çetrefilli bir yoldur..ama herşey benim hayrm için..yeterki sonunda içindeki hayrı görebilecek kadar güçlü kalabileyim..evliliğim bitişini uzaktan izliyorum şimdide..yavaş yavaş sonlanıyor..bizi bağlı tutacak şeylermi gitti, 6 aydan beri tükenen evliliğimiz sıçrayış yapmak düzelmek için dibemi vuruyor..

tabiki zor olacak..tabiki dibe vurana herkes acır..ama değişim zordur..herşey benim en üst seviyeye çıkmam için..

Bu bitişi göz göre göre izlemek yakışmaz sana.Yıkılmak yılmak sana göre değil tabiki sonunda hayır olsun yaşadıklarının ama mutluluğun sona ermesi hayır değildir.Tabiki çok uğraştın çok çabaladın fakat senin üst seviyeye çıkman için evliliğinin veya hayatında ki başka bişeyin bitmesi gerekmiyor.Senin çok güçlü bir insan olduğuna inanıyorum Çetrefilli yolları hayatında seni yıkacak engeller olarak değil koşarken üzerinden atlayarak gerekirse hayasızca yıkarak bacaklarını güçlendirecek iradeni artıracaksın.
Ama kendini salı verme,umutsuz bakıverme düşüverme kalk kalk ta bir bak.Hala yaşıyorsun ve nice ömrün var önünde.Hala neler yaşayabilirsin sana verilen güzelliklere bak.
RenaC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla