Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-08-2010, 12:28 AM   #1 (permalink)
kuzusu
Teğmen

Tesekkür: 413
128 Mesajinıza toplam 411 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kuzusu is an unknown quantity at this point
Standart ben ve hayatım

benim adım oya, bartında dogdum ve dogdugumdan itibaren hep cok sevildim hep uslu akıllı ve olgun oldgumu sölediler hatta 2-3 yaslarında bile cok usluymusum büyükbabam peygamber gibi cocuk dermiş bana bakıp o kadar yani,3 kardesim var 2 kız bir erkek kızlarla yas aralıgımız hep birer yas ben en büyükleri oldgum icin hep bana sen ablasın sen kardeslerine örnek olmalısın dendi hata yapma hakkım kücücükken alındı elimden yani ama cok mutluyum bundan dolayı sikayet etmiyorum erkek kardesim dodugunda 11 yasındaydım onu ben büyüttm sayılır bu yüzden beni cok seviyo diger ablalarına beni tek gecer bende onu gercekten en büyük ablasıyım ama en cok benle ii anlasıyo neyse okula basladım cok basarılıydım zaten okula gitmeden okuma yazma biliyodum ögretmenlerin dikkatini cektim hemen kücük bi anımdan bahsedeyim 1.sınıfta herkes okuma yazma tam bilmezken herkes fiş keserken ben amcamın kızına mektup yazıyodm ankaradaydı cok özlüyodum neyse sınıf ögretmenimiz yanıma geldi napıyosun oya dedi arkadasıma mektup yazıyorum dedm ögretmen okudu tenefüs oldu ders baslarken ögretmenimiz diger ögretmenlere anlatmış tüm ögretmenler basıma geldi ve mektubumu okudular ilkokul böle basladı gelelim liseye super lise okuyodum hazırlık sınıfında oldkca rahattım ingilizcem iyiydi 1.sınıfa gelince igrencti ama cok kötü diildi derslerim arkadas hayatım o sıralarda söyleydi sınıfta gruplasma vardı bense hic bir gruba dahil diildim herkesle ii anlasıyodum fakat en cok takıldgım 2 grup vardı ama ikisinin de üyelerini nedense cok svemedm hep birbirlerini cekiştryolar falan 1.sınıfın ortasında sınıfta 2 kız vardı hep birlikte takılıyodu yavas yavas biz yakınlasmaya basladık ve artık üclü olmustuk herkes üc silahsörler falan demeye basladı ama biz arkadastan kankadan kardesten öte olmustuk birimiz olmadan bile mutlu olamıyoduk lise 2 de hep birlikte sözel bölüm tercih ettik aslında tm düsünüyodm ama arkadaslarım icin sözele gittim zaten matematigi falan da pek sevmiyodum nedense ders basarılarımız da birbirimize cok yakındı össye 1 sene kalmıstı ama biz hala calısmaya baslamadık ailelerimiz dersaneye göndermeye calıstı gitmedik rahatımıza cok düskündük son sene bi dersaneye yazıldık bu arada hayatımızda ilk defa dersaneye gidiyoruz ilk önce dersane baslamadan sınav yaptılar basarı düzeyi icin sınıflara ayırmak icin sok olduk tabi kesin düsük düzeydeki sınava düseriz diye korktuk sınava girdik ama herhangi bir cvp gelmedi dersanenin ilk günü gittik dersaneye ismimizin yazılı oldgu sınıfa girdik ilk dersimiz cografyaydı herhalde tanıştık falan 2.ders tarihti ögretmen bu sınıf en basarılı olanların sınıfı dedi biz 3 kanka cok sevindk tabi güven geldi bize tabi dersanedede ilgi cektik hemen ordada ögretmenler tarafından 3 silahsörler denmeye baslandı ayrıca kendi aralarında konusurlarkende o üclü kesin össde basarılı olur diyolarmıs ilk ödev gösteren de bizmişiz dersane hocalarımız cok iyiydi zaten hala görüsüyorum okuldaki ögretmenlerimle bu kadar ii diildik yani dersanenin kantininde de alısmıslardı biz gelirdk kantine 3 cay derdik kantinde de adımız 3 caylar kaldı biz birbirimize okadr baglıydıkki üniversteye bile aynı okula gitmeyi düsünüyodk bizim birde defterimiz vardı arada bir ona bişeyler karalıyoduk hep bizim icin cok önemli bi defterdi bizim bi parcamızdı yani neyse böle geciyodu günler bi gün cinlerden falan konusuyoduk bizim gibi 3 arkadas varmıs bi gün cin ruh cagırma seansında cin carpmış ve 3 arkadasın basına kötü seyler gelip dagılmışlar bizde cok korkuyoduk ya biz de bu kadr birbirimize baglıyken dagılırsak falan diye konusmustuk hatta ücümüzün de sevgilisi vardı biz hep naciye bizden önce evlenir diye konusuyoduk buarada kankalarım naciye ve nihal .ben simdiki esimle sevgiliydm ozmnlar o cok erken evlenmek istyodu bense üniversteden sonra diyodum hep ama okadr cok aklıma girdiki basiretim kesildi sanki össye girdm ve 1 hafta sonra esim beni kacırdı nasıl yaptım hala soktayım ama kocamı cok seviyorum onun da beni cok sevdgni biliyorum biz birlikte iyi gün de yasadık kötü gün de ama hala birlikteyiz asla vazgecmedk birbirimizden neyse nihalde össden sonra sevgilisi ile kacmış aslında kacırılmış bi bekar naciye kaldı naciye bolu izzet baysalı kazandı okuyo hala nihal evlendi bartında yasıyo össde güzel bi puan aldı ama kocası okumasına izin vermedi kocasını cok seviyo kocası da onu ben de esimle evlendm bursada yasıyorum uludag üniverstesi tarih bölümünü kazandm esim göndermedi kaydımı falan da yaptrmıstm ama olmadı sonra acıkögretm okumak icin tekrar sınava girdm yine aynı puanımı aldım birazcık daha yüksekti sansıma tde acılmıs aöfte suan tde okuyorum birinci senem bu sene sınavlarım cok ii gecti onur belgesi aldm buarada sunu söliyim yani 3 kanka dagıldık ama görüsüyrz telle msn ile falan gönüllerimiz hep birlikte bunu biliyoruz aynı sıcaklıktayız ve ücümüzde hep aynı seyi sölüyoruz biz birbirimizden baska insanlarla bukadr yakın arkadas olamıyoruz ve olamayız yani cok baskayız ya anlatamam dostlugumuz evrenin enerjisi kadar büyük defterimiz ise naciyede o bizle telefonla nezmn konussa defteri doldurmaya devem ediyo ( bu sevda bitmez )

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kuzusu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla