Konu: Buda Benden
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-08-2010, 03:23 PM   #18 (permalink)
Ekim Meleği
Teğmen

Ekim Meleği - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 78
55 Mesajinıza toplam 205 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ekim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to all
Standart Cevap: Buda Benden

Alıntı:
bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öyle bir anneye sahip olman demek , ders alıp senin çok daha iyi bir anne , istediğin gibi bir anne olmanı sağlamak demek. Daha çok empati kuruyor ve daha iyi bir anne olmaya çalışıyorsun. Bizzat yaşadım ve hala da yaşıyor ama çocuğuma uygulamamaya çalışıyorum. Bir sınavmış diyorum, bir ders...

Senin de iyi bir anne olacağına inanıyorum , başkalarını değiştiremiyoruz malesef ve değiştiremedikçe değişim bizde daha çok gerçekleşiyor, daha çok gelişiyoruz. Gönlünce bir hayat diliyor , istediğin her şeyi başaracağına inanıyorum... Sevgiyle...

Haklısın canım ..
Evet bu beni daha iyi annem olmam yönünde eğiten bir durum ama yeri geldimi incinmişliklerin verdiği acıyla böyle dışarı vuruyorum...

Umarım annenin kaderi kızadır sloganını yaşatmayan anneler oluruz..
Saol Canım Teşekkür Ederim..

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
benimde annem var.bana her seyi yapabilirsin iste demeyi öğretti...
ama ona ihtiyacım olduğu zamanlarda hep uzaklardaydı aramıza bir kaç ülke vardı.ama telefonla destek olmaya çalışırdı..
bu benim kendi ayaklarım üzerinde durmamı sağladı
yazdıklarını okuyunca onlar geldi aklıma.öyle içten paylaşmışın ki..
senin de farkındalıkların artacak.sen de kendi ayakların üzerinde duracaksın..başlamışın bile
mutlu paylaşımlarını bekliyoruz.
sevgiyle mutlu kal
Farkında olmanın mutluluğu var ama keşkelerimde beraberinde.
Keşke annem böyle olmasaydı der oluyor muyum?
Evet!!
Ama yapıcak birşey yok..
O yüzden duygularımla ..Artık düşüncelerimle mücade ediyorum anneme..

Saol canım teşekkür ederim.
Ekim Meleği isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla