Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-08-2010, 12:46 AM   #26 (permalink)
YESHAPPY
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold
Standart Cevap: İKİSİ Bİ ARADA ( ÇEKİM YASASI VE LUCİD RÜYA )

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
benim lucid rüya denemem melekleri rüyaya davet etmek konusu vardı bu sitede onu okudum .birkaç etkili sözler var onları üç defa okuyorsunuz içinden çıkamadığınız bir konuda yardım etmeleri ile ilgili.bende yardım istedim rüya meleklerinden.hemen gördüm pek zorlanmadım.cevabını da aldım.sonra o melekleri de rüyamda gördüm.geçenlerde hiç birşey sormadan gördüm sadece görüntüydü.oğlumun odasında yatıyordum.oda çok soğuktu ve gözümün önünde odanın ortasında üç beş odunun yandığını görüyorum.odanın içi alevin ışığıyla aydınlandı.o kadar etkilendim ki gerçekten bir yerler alev aldı yanıyor sandım.çok ilginçti derin bir uykudan uyanıp tekrar uyumak için yatmıştım.ruhen çok rahatlatıcı huzur veren rüyalar bunlar.
ay nerede o link???

Linki hatırlamıyorum;ama cevap yazmış bile olabilirim o dediğin konuya. Ben deniyorum;ama başaramıyorum.
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla