Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-08-2010, 07:55 PM   #17 (permalink)
sinek
Teğmen

sinek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 32
27 Mesajinıza toplam 105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sinek is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: değişip duruyoruz işte..

havada pis bişeyler var hissediyorum.. beni hiç bir şey yapmasam da yoruyor.. alsizim.. tuhaf bir bıkkınlık var üzerimde.. yaşamaya enerjim yok gibi.. depresyona da girdiğim yok aslında.. kaçmak istiyorum.. =) aslında bir yerlere giderken birilerinden izin almayı bırakalı çok yıllar oldu.. ama kaçmak istiyorum.. kendimden uzağa alabildiğince uzağa.. kimsenin bilmeyeceği bir yere ve bulamayacağı .. ve benimde bilmeyeceğim bir yer olmalı.. yepyeni ve keşfedilmeye hazır.. kapkara kocaman bir delik var içimde.. öyle kolay kolay söküp atılacak gibi değil.. yaşadğım her kötü şeyi içine depiştirdiğim.. dipsiz kokuşmuş bir delik.. kara delik.. temiz olamıyorum o delik yüzünden.. ne kadar yıkansamda,kötü kokular çıkıyor o pis,kokuşmuş ,yapış yapış delikten.. ağlamaktan yorulduğum bi gün bu.. çok ağladım.. çok üzüldüm.. çok dağınığım bugün.. arınamıyorum... toparlanamıyorum.. hep noktalar koymuşum bi yerlere.. hiç vigül yok.. hayatım düzeltilmesi gereken çok sayfalı çok yıllık bi kitap gibi bolca imla hatasıyla beni beklerken ben nasıl yeni yazılar yazabilirim.. kalemi körelmiş zavallı bir yazarım bugün..