Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-09-2010, 08:20 AM   #939 (permalink)
bilgendilo
Teğmen

bilgendilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,901
116 Mesajinıza toplam 555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bilgendilo will become famous soon enoughbilgendilo will become famous soon enough
Standart Cevap: ŞU AN İÇİNDEN GELENİ SÖYLE

çok teşekkürler ediyorum dostlar sağolun ilginiz için, şu an içinden geleni söyle başlıklı konu olduğu için o an içimden gelen bunlardı söyledim, benim sorunum kıskançlık; eşimi kendinden 17 yaş büyük abla diyerek sevdiği benim de tanıdığım ve hiç güvenmedeğim dul patronundan kıskanıyorum aslında aralarında bişi olmadığını biliyorum eşime güveniyorum fekat kadına hiç mi hiç güvenmiyor ve sevmiyorum benim nefret ettiğim bu kadını eşimin bu kadar sevmesini kıskanıyorum ve ben rahatsız oldukçe eşim daha da çok seviyo kadını iş ortamıyla beraber gezmelere gidiyorlar ve orda resimler çekiniyorlar kolkola ben bunları gördükçe kahroluyorum aklımı oynatçak gibi oluyorum bazen ve bu durum eviliğimizi de ziyadesiyle yıpratıyo 3,5 aylık bebeğime de yansıyo bu durum.. işte böyle sevgili dostlar aslında daha olumlu şeylerden bahsetmek isterdim, keza çekim yasasını olumlu yönde kullanmak isterdim ama içimden gelenler bunlar ve evren de sağolsun dileğimi hiç geri çevirmiyor ben kıskanıkça kıskanma sebebplerimi bir o kadar çoğaltıyor..
sevgiyle kalın
bilgendilo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla