Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-09-2010, 09:12 AM   #10 (permalink)
namasteeee
Üsteğmen

namasteeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 314
340 Mesajinıza toplam 997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
namasteeee is a jewel in the roughnamasteeee is a jewel in the roughnamasteeee is a jewel in the roughnamasteeee is a jewel in the rough
Standart Cevap: Gerçekleşmeyen Dileklerim....

Alıntı:
roseone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar namasteeee bey çok güzel bir yorum yapmışsınız. yazıyı başından sonuna kadar beynime kazıya kazıya okudum. ve hatalarımı çok açık ve net gördüm :( sabah uyandıgım andan akşama kadar inanılmaz motive etmekle geçiriyorum öğünü olumlamalar yapıyorum istedigimi seçiyorum inanıyorum diyerekten tekrarlıyorum. defter oluşturdum içimden geldikçe olumlamalarımı isteklerimi deftere yazıyorum... taaakiii gece olana dek :( gece olup evdeki herkes yattığı zaman sabah ezanları okunana dek yatagımın üstünde oturup camdan dışarıyı izleyip Allaha el açıp meditasyon yaparcasına ki bunu kurgulamıyorum içimden geldigi için başlıyorum ağlamaya inanıyorum inanıyorum ama bir anda sanki içimden bir başka ben isyan etmeye başlıyor neden niçin diyerekten :( negatifliğe okadar kurulmuşki bedenim ruhum kalbim olumlamaları olmaması gereken yerde red ediyor sanki :( yorumunuzu okuyunca çok utandım üzüldüm kendime kızdım bu evrenin gücünü Allahın varlıgını biliyor ve inanıyorsun neden başarmaya başlamışken başarını kendi iç sesinle yıkıyorsun diye :( açıkcası imrendim bu olumlu yanınıza ve yorumunuza.... İnşallah başarıcam sevgiyle kalın. teşekkür ederim tekrardan.
Çok sevindim birilerine yardımcı olduğum için İnşAllah dahada çok Aydınlanır benide Aydınlatırsınız...

Not: YAşadığım bazı olayları paylaşıcam bu sitede :) ileride...