Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-09-2010, 04:35 PM   #20 (permalink)
namasteeee
Üsteğmen

namasteeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 314
340 Mesajinıza toplam 997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
namasteeee is a jewel in the roughnamasteeee is a jewel in the roughnamasteeee is a jewel in the roughnamasteeee is a jewel in the rough
Standart Cevap: Gerçekleşmeyen Dileklerim....

Alıntı:
roseone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İşte bu cevap..... tokat gibiydi :) çok ama çok haklısın arkadaşım hemde çok! aslında inanmamak değilde bir anki vesveselere kurban gitmek :( zaten inanmasak olmuyacagına üstelemeyiz o konu yada olmasını istedigimiz şey üzerinde. sadece korku endişe bunlar işte en büyük düşman. birde hassas bir dönemde iseniz :( Herşey düşüncede başlar çok doğru bir söz! ama düşüncelere kalbi ruhu bedeni ve bilincide ortak etmesi biraz zorluyor hele hele kalp ve duyguları ortak etmek... diyorumki kendi kendime eger olmuyacak olsa içimde bir yerlerde umutla bekleyen bir his olmazdı! umutsuzlugun yanında umut var! işte bu karmaşa çatışmasını yenebilmeyi çok istiyorum! Allah hepimizin yardımcısı olsun. Tüm düşüncelerimiz Güneş ışınları kadar enerji ve pozitiflikle dolsun inşALLAH....
Kardeşim çok üzüldüm içinde bulunduğun durum yüzünden...

Sana şunu söyleyebilirim;

Allah=Yaşam=Sevgi=Evren
sana düşüncelerinde ne tutarsan onu verir,

Korku ve endişeyi tutarsan korktuğun endişelendiğin şeyler oluşmaya başlar...

Sevgi ve mutluluğu tutarsan sevdiğin mutlu olduğun şeyler oluşmaya başlar etrafında...

AMA bu işin çabukluğu (sırrı) senin o düşüncelere yüklediğin heyecan ve devamlılık kadar olacaktır.

Bir insan "Korku"dan veya "Sevgi"den dolayı heyecan yaşayabilir,

Seç birini ve kullan.
Bu bir sihirdir.

Allah=Yaşam=Sevgi=Evren o kadar "cömert"tir ki
iyi kötü ayırt etmeden sana istediğini verir.

Sen'in bilinçli olarak bu Mekanizmayı kullanmanı tavsiye ederim.
Yoksa bilinçsizcede olsa bu sürekli çalışıyor, sürekli, devamlı...

Bu bilgi bize bir armağan...