Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-10-2010, 10:34 PM   #102 (permalink)
mudokon
Teğmen

mudokon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 12
52 Mesajinıza toplam 141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mudokon is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: İştah Açılması Etkisi

iştah artması bende de bi dönem olmuştu ama onu kullandığım doğal depresyon ilacı st johns wort a bağlamıştım.sonra o ilaca devam etmeme rağmen bu etkiyi bidaha göremedim ve sonra düşündüğümde iştahımın inanılmaz arttığı o zamanlarda geceleri telkin dinlediğimi farkettim.hangi telkinlerdi tabi hiç hatırlamıyorum.

ama iştah artması normal bi artma değildi.anlatayım:normalde yediğimin en az 3-4 katı yiyordum ve doymak bilmiyordum.ve açlık hissim ilginç bi şekilde mideden kaynaklanan bi açlık hissi değildi.ağzım resmen şiddetli bi biçimde sulanıyordu.bunu engellemek için yemek yiyordum.midemin dolması açlığımı kesinlikle geçirmiyordu.midem tıka basa dolu olduğu halde gece yatınca ağzımın suları akıyordu.kalkıp yeme ihtiyacı hissediyordum.sonra kendi kendine bu etki yokoldu.belkide telkin dinlemeyi kesince etkide gitti bilemiyorum.o zamanlar telkinden kaynaklanacağı hiç aklıma gelmemişti.sizlerdeki iştah artışı da ağzın sulanması şeklindemi oldu?

bu arada normalde iştahlı bi insan değilim.hatta iştahsız biriyim.ve baya zayıfım 1.75 boy 58 kilo.(e)
o zamanki iştah artışı benim için sorun olmamıştı yani hatta süper olmuştu.
mudokon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla