Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-10-2010, 01:20 PM   #128 (permalink)
CaSaNoVa
Teğmen

CaSaNoVa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 100
117 Mesajinıza toplam 375 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CaSaNoVa will become famous soon enoughCaSaNoVa will become famous soon enough
Standart Cevap: Asla sıradan olmayacağım

Alıntı:
Bluepebbles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu ülkede önce caydırma politikası işlenir her konuda, biliyorsun Casanova. Sen saçlarını uzat, eminim çok da yakışıyordur. Bırak konuşsunlar. Sen üzerinizdeki farklılığı severek ve kendine güvenerek taşırsan, kabul etmekten başka şansları kalmayacak ve seni olduğunuz gibi kabullenenip öyle seveceklerdir.

Göz aşinalığını bir kere yakalarsanız bundan sonra yaratacağınız farklarda "Bak yine ne yapmış", deyip senin farklılığına vereceklerdir.

Sen neyse osun, kimsenin söylediği lafla değişmeyeceksin nasılsa. İnsanları güçlü bir duruş susturur, cevap bile verme.

Ben üniversite yıllarımla çok duydum, Ankara'da mor koyun olmak kolay değildi. Ama sustular, hep susarlar. Alışırlar ve severler. Sen kendini öyle seviyorsan, lafın sözün ne önemi var. Bu ülke Zeki Müren'le Bülent Ersoy'u kabul edip bağrına basmış bir ülke.

Her şey olur, söz söylenir. Bu ya da başka bir konuda söylenen hiçbir sözün suya yazılmış bir cümleden öteye gitmesine izin verme. Kendinden emin bir şekilde çuvalla gezsen, o sürüden seni o halinle beğenen çıkacaktır. Gerisi (sürü ya) arkasından gelir. Ayrıca önemli olan senin düşüncelerin, srünün o yüzde kaçlık dilimi seni kabullensin istiyorsan, onu da sen seçeceksin.

Yazdıkların gerçekten çok güzel şeyler teşekkür ederim :)

benimde farklılıktan dolayı bana karşı tavır edinen insanlara karşı bir garezimde yok .

fakat anlamıyorum insanların dış görünüşe bu kadar fiyat biçmesine.

oysa bir insanın dış görünüşü sevmek yerine onu karekteri ile sevmek lazım yaptığı başarılı işler ile gururlanmalıyız.

neyse ya ben memnunum herşeyimden görüşlerimde açık dış görünüşümde

milletin yaftalarına kulak asacak değilim.

herkes kendi tezgahındaki simiti satarmış :D

bende anlamadım bu sözü ama yazmak istedim.
CaSaNoVa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla