Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-10-2010, 11:26 PM   #196 (permalink)
delimanyak
Üsteğmen

delimanyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 463
144 Mesajinıza toplam 622 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
delimanyak has a spectacular aura aboutdelimanyak has a spectacular aura aboutdelimanyak has a spectacular aura about
Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
odamda çalışırken aklımdan bir arkadaşımın bu gün içerisinde bana uğramasını istedim.hemde isim belirterek.sonra eşim aradı marketteyim istediğin bir şey var mı diye sordu.yok.dedim.akşamki maçın skorunu sordu.senin ön sezilerin kuvvetli diye 3/2 dedim.kapattıktan sonra ona lahana almasınıda söyleseydim diye düşündüm tam elim telefona gitmişken vazgeçip eşimin onu aldığını benim dolma yapıp yediğimizi imgeledim sonrada serbest bıraktım.tam yarım saat sonra ismiyle aklımdan geçirdiğim kişi beni ziyarete geldi.akşam eve gittiğimde alış veriş poşetinin içinde lahanada olduğunu gördüm.maç skoruna gelince 3/2 bitti.süper bunları paylaşmamın sebebi gerçekten dileğinizi isterseniz enerjiyle doldurup serbest bırakırsanız gerçekleşiyor.maç skoru tahmindi diğerlerini imgeledim sevgiyle mutlu kalın

kesinlikle harika : )

çok mutlu oluyorum ben siz buraya yazdıkça sanki benim dileklerim gerçekleşmiş gibi.. : )

darısı benim dileklerimin başına : )

- Korkarım öyle. Delirmişsin, üşütmüşsün, keçileri kaçırmışsın.
Ama sana bir sır vereyim bak: İyi insanların hepsi öyledir : )

Alice in Wonderland
delimanyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla