Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-11-2010, 11:39 AM   #299 (permalink)
bilgendilo
Teğmen

bilgendilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,901
116 Mesajinıza toplam 555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bilgendilo will become famous soon enoughbilgendilo will become famous soon enough
Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

Alıntı:
cliviaf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Geçen gün arkadaşım bize gelecekti. Gelirken marketten su almasını rica ettim. Bir süre sonra aklıma Halley istediğim de geldi. Bengusunun karnabahar olayını hatırladım. Gözümde halley ambalajını canlandırdım. Arkadaşımı aradım halley için. Napıyosun nerdesin dedim, kasadayım dedi. Kasada olduğunu söyleyince ben de içimden neyse boşver diye düşündüm. Tamam deyip kapattım telefonu. Arkadaşım geldi, poşetleri mutfağa götürdük. Bi baktım poşetin içinde Halley var.

Bu olayla ilgili bir sorum var. Arkadaşım büyük ihtimalle ben imgeleme yapmadan önce aldı halleyleri, çünkü ben aradığımda ödeme yapıyordu. Bu durum imgeleme oluyor mu? Yoksa bir tesadüf mü?
,

arkadaşım tesadüf diye bişi yoktur, bu yaptığın tam bi imgelemedir ve fizikçiler tarafından kabul görmüş olan Einstein'ın izafiyet teorisene göre zaman diye de bişi yoktur..
bilgim dahilinde sorunu yanıtsız bırakmamak istedim
sevgiler
bilgendilo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla