Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-09-2008, 10:37 AM   #14 (permalink)
derin_derin

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derin_derin is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: size ihtiyacım var!!

şuan yazdıklarınızı okurken çok duygulandım,kendimi bu sıcak aileye artık tam olarak katıldığımı hissettim,hepinizin yüreği okadar büyük ki,kendimi buraya ait hissettiriyor bana..okuduklarımdan anlıyorum ki hepimiz az çok böyle şeyler yaşadık hepimiz aynı yollar dan geçtik,en sonunda erken yada geç ait olduğumuz yeri bulduk,çok şanslıyız gerçekten,inançlarımız olduğu için,içimizdeki gücü bildiğimiz için,yarınlarımızı kurabildiğimiz için,bu dünya üzülmekle geçirilmeyecek kadar kısa bunun değerini artık daha iyi biliyorum her günümüzü öyle bi yaşamalıyızki geriye dönüp baktığımızda bu kadar yıllık hayatım koskoca bi boşluk demememiz için..şu günlerde içimde bi sevinç var sanki kaybettiğim ve sürekli eksikliğini hissettiğim bişeyi bulmuş gibiyim,acaba yaşam sevincimi yoksa yeni ailem mi,umutlarım mı,kurduğum hayaller mi yada kendimi daha iyi ve daha güçlü hissetmemmi buldum buldum hepsi,,,arkadaşlar az zamanda çok tecrübe yaşadım kötü günlerdi gecelerce ağladığımı biliyorum,ama çok ilginç her ağladığımda bunu sizle paylaşmak istiyorum sanki bişeylere yaklaşıyomuşum gibi,her damlada bi sıcaklık hissederdim,sanki biri beni teselli ediyodu,duymamak için kulaklarımı kapatsam da nefretimden,yumuşak bi ses bana herşey güzel olacak diyodu,ogece uyuduğumda da sanki başka dünyada hissederdim kendimi,yanımda melekler olurdu rüyamda ben onları göremezdim ama varlıklarını bilirdim,sürekli benimle ilgilenirlerdi onların yanında kendimi çok mutlu ve bütün dertlerimden arınmış görürdüm,hepimizin melekleri var bizim için göndermiş allah onları,küçükken böyle derlerdi,zor bi çocukluk geçirdiğim için yalnız yatardım ama meleklere sarılır uyurdum öyle hissederdim,büyüdüm ben büyüdükçe dertlerimde büyüdü,herşey değişti ama bi tek içimdeki o çocuk hiç değişmemiş,meleklere inanan korktuğu zaman,ağladığı zaman onlara sarılan içimde ki o çocuk hiç değişmemiş...içinizde bi sıkıntı varsa biraz da olsa bi korku varsa,hemen meleklerinizi hatırlayın bence onlar bize yardım etmek için bizim onları hatırlamamızı bekliyorlar,en azından günde bi kere bile olsun onların varlığını hatırlayalım,içimizdeki sevgiyi onlara gönderelim ve herzaman yanımızda olduklarını bilelim,Yüce Allah onları karşılıksız sevebilen tek varlık olarak yaratmış,bizden hiç bişe beklemiyolar,ve bizi karşılıksız seviyolar,günde bi kere bile olsa hatırlanılmayı çok fazla hakediyolar...sevgiyle ve mutlulukla kalın....melekleriniz hep yanınızda olsun.....
derin_derin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla