Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-09-2008, 02:45 AM   #55 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Reversinin günlüğü-yada değişmesi

merhabalar reversi..

günlüğüne sevgi bırakmaya geldim..

ben günlüğüne hayırlı olsun dedikten sonra uzun süre olmadığımdan dolayı yazdıklarını yeni okuyabildim..
mesajlarını peşpeşe okurken bir yerde hayattan istediğim sevgi almak ve vermek demişsin..

huzurlu yazılarından payıma düşeni aldım.. teşekkür ederim..

hayat bazen bizleri sürekli zorlu sınavlara sokuyor gibi hissederiz..
içimizden dışımıza doğru huzurumuz arttıkça en olmayacak ya da hiç karşılaşmamız gereken insan modeli burnumuzun dibinde bitiverir..

bir an düşünürüz.. hata bende mi onda mı.. aynı enerjiler yan yana gelir ise bu enerji modelinin yanımda işi ne..
eğer ayna isek birbirimize bu sonsuz evrende sabah baktığım ayna ile bu negatif aynanın ortak yönü ne..

bazen şıp diye cevabı bulur bazen seçenekler üzerinde gider geliriz..

tıp fakültesinden mezun olan doktor göreve yeni başladığında uzmanlık kazanana kadar genel hastalıklar ile ilgilenir ..
yıllar geçip bilgisi tecrübesini en iyi şekilde geliştirdikçe binlerce doktor arasından önce muhitinde
sonra şehrinde daha sonra ülkesinde en uç noktada ise tüm dünyada parmakla gösterilen kişi konumuna gelir..

gerek hastalığına şifa arayanların gerekse doktorluk konusunda bilgi edinmek isteyen öğrencilerin gözbebeği olur..
işte o noktada en bulunmadık en sıradışı en zor sorunlarla kendisini yan yana bulur..

senin yüreğinden taşarak bu sayfalardan bizlere ulaşan bu güzel sevgi pınarından belki de en yakınında şifayı arayan
yöneticin nasiplenmek için yanında yakınındadır..
belki bir çok kanal ile sana ulaşan bilgiler onun da yoluna ışık olabilmen içindir..

özellikle reiki ile de ilgilendiğin için olayların bu yönünün zaten farkında olmana rağmen ufak bir hatırlatma yapmak istedim nacizane..

bizlere kadar ilettiğin sevgi selinin içinde huzurlu günleri mutulukla yaşaman dileklerimle..

sevgiler..