Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-09-2008, 06:48 PM   #40 (permalink)
Novos
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough
Standart Ynt: novosibir'in değişim yazıları

dün çok sarsıntılı bir deprem geçirdim bana göre, insan bazen o kadar çaresiz hissediyor ki bilincini kaybedebiliyor,
üzerine alınmamayı öğrendim sanırdım ama bakıyorum ki yine bir şeyleri dert edebiliyormuşum, bu öyle bir gelişiyor ki
insan çabalasa da bunu engelleyemiyor. belki de bende böyle oldu. bu da bana bir tecrübe oldu, hayatta öğrenilen
her şey bir kazanç. yine bir şey öğrendim diyebiliyorum. sabahdan beri mutluluk potansiyelim daha da artıyor.
bugün sound terapi 3.0 programını indirdim. bundan sonra her gün dinlerim.

pozitif yorumların için teşekkür ederim, tavrımı ortaya koyuyorum,
dediğin şeyleri yapıyorum, kırmak istemiyorum kimseyi ama ısrarla bir
noktada gidilince biraz sert, yüksek sesle konuşmak zorunda kalıyorum.

serpil ablacım bazen insanın canı bir şeye öyle sıkılıyor ki ondan dolayı
olumsuz konuşarak rahatlıyor. evet sanırım çekimlerimi olumlu yönde yapsam
iyi olur. söylediklerini yapacağım, konyadayım evet ama mevlanayı hiç düşünmemişim,
söylediğin çok iyi oldu en kısa zamanda gideceğim, hatırlamam mı seni.
çok faydalı oldu söylediklerin, her şey için teşekkürler.
seni çok seviyorum ablacım yüreğinin güzelliği ve samimiyetin bana da ruh veriyor.

takılabiliyoruz bazen böyle zihin oyunlarına kırmak istiyoruz ama o kapıdaki kilit kırılmıyor,
inanç kilidi. teşekkür ederim mücevher

küçüklükte benim durumum da aynıydı, bazen yolda, sokakta anneler, babalar kızıyor, bağırıyor çocuklarına, söylemek istiyorum
böyle yapmayın diye ama sadece içimde kalıyor. boşuna dememişler ağaç yaşken eğilir diye. küçüklükte ne yaşanırsa, ne olursa
insan bilinçaltını temizlemedikçe o ruh halinde yaşıyor, hiç bir şeyin farkına varmaksızın. insan bazen o kadar güçsüz oluyor ki
küçük bir çocuk gibi hissediyor kendini, bakıyorsun içinde bir yerlerde o çocuk ortaya çıkıveriyor ansızın. evet, kötü olmasa
iyinin ne olduğunu bilemezdik. teşekkür ederim melodis.

hepiniz cansınız, bir kere daha anladım buranın benim için ne kadar önemli olduğunu. her şey için yürekten sevgiler.