Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-02-2011, 06:58 PM   #10 (permalink)
minnettar
Yüzbaşı

Tesekkür: 319
370 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
minnettar is on a distinguished road
Standart Cevap: Telkinlerin etkisini attırmanın yolunu buldum..

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
20 saat dinlenilmesini önermiyoruz.
Lütfen rakamlara takilmayiniz.
Telkin dinlemek oldukça basittir.
Bu şekilde rakamlara takıldığınızda direnç oluşturursunuz.
Merhabalar Atakan bey ve diğer yetkin arkadaşlar... bu üçüncü başlık oluyor ricamı bildirdiğim fakat bir cevap alamadım... umudumu yitirmedim. Ricam şu , boy uzatma talkini belli bir süre sonra dinlendiğinde düşüncede boyum yeterli artık dinlememe veya başka çalışmalara gerek yok... içeriği tekrar gözden geçirip tekrar düzenlense inanılmaz güzel olur.. çünki diğer çalışmaları insan her gün düzenli ara vermeden yapması imkansız ama telkini öyle yada böyle dinleye bilir ve çalışmalarına ara vermemiş olur hatta çalışmalarını destekler birşey yapmış olur..Tam sorun nerde kişisel yorumları var telkinin içeriğiyle ilgili ama sizler bu konuda daha doğruya yönlendireceksinizdir kesinlikle.Yani sürekli istenilen hedefi gerçekleştirmek gerçeği üzerinde olan bir içerik olsa ve oluşla ilgili motive eden yeterli olur sanırım. mevcut telkinde yapılması gereken ama realitede yapılamayacak olan şeyler var ayrıcada.. eminin boyu ile ilgili beklentide olan arkadaşlar daha iyi sonç aldıkça talepte daha artacaktır diye düşünüyorum ben...
minnettar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla