Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-04-2011, 03:48 AM   #3 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile Teşekkür ederim, harikasın..

Teşekkür ederim, harikasın..

Bu başarıda senin de payın var! Teşekkür ederim, harikasın..

Bu ay Sen; Kazan ve Kazandır adlı çalışmamızın 2.sini gerçekleştirdik..

Bu çalışmamızın sonucunda;
  • 150 liradan 6 çocuğumuzun eğitimine katkı sağladık..
  • Bir öğretmenin canla başla evi yıkılan öğrencisine yardımcı olmasına bir nebze de olsa katkı sağladık:250Tl.
Çocuklarımız Herşeyimiz | Facebook
  • İzmit Çocuk Esirgeme Kurumuna ihtiyaçları doğrultusunda sevgili Dr. Ayşe Tuzlacı vasıtası ile250 Tl. bağışladık.
  • Üzerinden araba geçen ve bu nedenle kabuğu parçalandığı halde yaşama sıkı sıkı tutunan minik bir kaplumbağanın yeniden kabuk sahibi olabilmesi için 100Tl. yardımda bulunduk.. / Bilgi Paylaşım Derneği’nde ona yuva sağlayan dostları tüm bakımını üstlenmiş durumda.

Tüm bunlar senin sayende oldu..
Teşekkür ederim.. harikasın..

Başta sevgili Atakan Bey olmak üzre;
Sevgili;
  • Sedef
  • Aksu
  • Güzide
  • Aysun
  • Kalpten
  • Birgül
  • Meltem
  • Alime
  • Ayşe
  • Nevalsu
  • Tülin
  • Neslihan
  • Belgin
  • Kezban ve
  • Mehmet’e
  • Ve elbette bu yazılarımı okuyarak güzel enerjinizle bizlere destek olan her birinize sonsuz teşekkürlerimle..

Yaşama ektiğiniz bu güzel tohumların sevgiyle bereketinin sizlere geri dönmesini seçiyorum..

Bir sonraki eğitimimizde daha fazla yüreğe ulaşabilmeyi seçiyorum.. kim bilir belki de bir gün Hayatimdegisti Eğitim Vakfını oluştururuz birlikte..

Hatta bu eğitim vakfını kurmaya niyet ediyorum..:)

Her daim hep birlikte nice mutlulukları kucaklamak, nice mutlulukları yaşamak dileklerimle..

Işığımız daim olsun,
Sevgi ile..
Shamanic Ozlem Şahin