Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-05-2011, 01:43 AM   #137 (permalink)
house
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: House'un başkalaşım günlüğü :)

KEDİ OPERASYONU 2
İNANCIN GÜCÜ, evet günlük inancın gücü bir kez daha kanıtlandı Rabbim sayesinde tabi....Geçen Salı günü sokakda beslediğim kedilerden birinde bir anormallik sezdim karnı inanılmaz şişti ve makat bölgesinden kan geliyodu hemen veterinere götürdüm ama genede bişeyi yok diyodum kendi kendime sonra veteriner bana dediki hemen ameliyata almazsam ölecek karnı su toplamış yawrular ölmüş anneyi zehirliyo kendini hazırla dedi canlı çıkmayabilir....ben tabi hemen koyverdim ağlamayı...çok moralim bozuldu senelerdir besledğim kedi nasıl dayanırdım ölmesine...Neyse ben hüngür sepelek Cliviafa mesaj üstüne mesaj attım sağolsun beni sakinleştirdi canım arkadaşım sonra ameliyat başladı ben tabi ölüyorum korkudan..neyse içerden veteriner bağırdı al şunlarıııııı.....bi baktım elimde 2 yawru daha bi kaç saniye önce doğmuşlar 2de asistanda var bana hemen suya tut diye bağırdı bende çaresiz şokta suya tuttum bu meğerse insanlardaki elektro şok gibi bişeymiş neyse elleimde ilkin sadece bir et parçasından ibaret olan o 2 yawru 15 dakika sonra ellerimde canlandılar vikkk diye bi ses sonra kalp atışı ama o sırada ne yalvrdım Allah'a hadi ne olur yaşayın hadi dönün...ve....döndüler :))))) müthiş bir mucize size bu deneyimi anlatamam ellerimde Rabbim sayesinde 2 yawru can buldu bu paha biçilmez deneyimi hiç bişeyle ölçememki...Ama sonra veteriner deediki anne yaşamayabilir ben tabi ağlamaktan helak oldum ywruları o sırrada kalorifere koyduk anne baygın olduğu için bi an diğer kediyi (klinikte bi kedi daha vardı) uzaklaştırmak için uğraşırken yawrunun biri kalorifere düştümü? eyvahhh bidaha panik başladııı neyse uğraşa uğraşa onuda çıkardım sonra anne için ihtimamlı bakım günleri başladı dualar imgelemeler iyi niyet dilekleri ama veterinerin yok yaşamaz bu %40 sansı var dediği kedi bugün o kadar sağlıklıki Rabbime şükür üstüne şükür ediyorum ve farkındalığıma şükrediyorum bi an bile öldüğü düşünmedim ve 2 nokta tekniğini anne kediyede yaptım kısacası inanç, imgeleme, olumlu düşünce ve en önemlisi Rabbimin desteği ile umutsuz denilen vaka yaşaama döndü Allah anne ve yawruları ayırmadı şükürler olsun, suyun altında 4 tane can yeniden hayata döndü bu hafta ben mucizelerin ve inancın büyüsünün en güzelini yaşadım şükürler olsun..House ve tüm kedileri mutlu :D
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla