Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-05-2011, 08:51 PM   #160 (permalink)
house
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: House'un başkalaşım günlüğü :)

Evet Nlg'cim haketmiyorum yok yaşım geçti yok bilmem ne falan filan diye lütfen içimizdeki güzel tutkuların ateşlerini söndürmeyelim sonra onlar Mazallah küllenir tortular bırakır ve gitgide canımızı yakarlar bu forumda bi arkadaş bi hikaye paylaşmıştı koskoca Sheaskepeare bile 40dan sonra sırf temizlik için bir tiyatroda göreve başlıyor veeeee şuan hayatta olmadığı halde tiyatronun en önde gelen ismi, birşey "beni gerçekleştir" diye durmadan yakamıza yapışıyor ve zihnimizi meşgul ediyorsa ya da her hayal kurduğumuzda elma kurdu gibi fışkırıyorsa bu demektir ki o gerçekleşecek....Ve bizler bazen o kadar tembel oluyoruz ki (bende dahil) aslında her şey bizim elimizdeyken uğraşmak yerine öylece oturuyoruz aslında uğraşacağımız tek şeyde olumlu düşünce-inanç ve biraz açık gözlü olmak ki fırsatları kaçırmamak ne çok gereksiz şeye efor harcıyoruz ne olur bizi dünyanın en mutlu insanı yapacak tutkumuzada biraz zama ayırsak???? ben söyleyeyim MUCİZE OLUR :D
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla