Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-05-2011, 08:41 PM   #175 (permalink)
nurbanu25
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough
Standart Cevap: House'un başkalaşım günlüğü :)

"Ölürkende arkamızdan ağlatırız ya, işte içimde benim yavaş yavaş ölüşüme ağlayan tarafımı yüksek benliğimi sonunda derinlerden çıkardım ve nefes almasını sağladım"

bu cümleniz çok hoşuma gitti.ben de içindeki o güçlü,yüksek benliği hissediyorum.çok kısa da olsa arada bir kendini gösteriyor.ben şuanki depresif durumumu virüslü ya da aşırı yükleme yapılmış bilgisayara benziyorum. bilgisayara benzetiyorum.virüs girince pc nasıl da ağır çalışır,aynı anda birkaç program açmaya çalışırız ama hepsi birbirine karışır.bu sefer reset bile atmadan direkt olarak power düğmesinden tamamen kapatırız.monitöre kızarız,sinirimizi ondan çıkarırız ama sorun kasadadır bunun da farkındayızdır. ve ne yapmak gerekir?ya kasayı formatlamak,ya da kaldırıp atmak...ama biz insanları 1 tane beyni var ve kaldırıp atma gibi bir lüksümüz yok.o yüzden çabalamalı, virüsleri atmak için uğraşmalıyız. ve ben bu siteye katılan herkesin uğraştığına eminim.ben de günük açtım.okumanızı tavsiye ederim...
nurbanu25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla