Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-05-2011, 09:03 PM   #176 (permalink)
house
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: House'un başkalaşım günlüğü :)

Alıntı:
nurbanu25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
"Ölürkende arkamızdan ağlatırız ya, işte içimde benim yavaş yavaş ölüşüme ağlayan tarafımı yüksek benliğimi sonunda derinlerden çıkardım ve nefes almasını sağladım"

bu cümleniz çok hoşuma gitti.ben de içindeki o güçlü,yüksek benliği hissediyorum.çok kısa da olsa arada bir kendini gösteriyor.ben şuanki depresif durumumu virüslü ya da aşırı yükleme yapılmış bilgisayara benziyorum. bilgisayara benzetiyorum.virüs girince pc nasıl da ağır çalışır,aynı anda birkaç program açmaya çalışırız ama hepsi birbirine karışır.bu sefer reset bile atmadan direkt olarak power düğmesinden tamamen kapatırız.monitöre kızarız,sinirimizi ondan çıkarırız ama sorun kasadadır bunun da farkındayızdır. ve ne yapmak gerekir?ya kasayı formatlamak,ya da kaldırıp atmak...ama biz insanları 1 tane beyni var ve kaldırıp atma gibi bir lüksümüz yok.o yüzden çabalamalı, virüsleri atmak için uğraşmalıyız. ve ben bu siteye katılan herkesin uğraştığına eminim.ben de günük açtım.okumanızı tavsiye ederim...
Yorumunuzdan ötürü minnettarımevet bilgisayar benzetmeside gayet yerinde olmuş ben geçenlerde bunu için bir yöntem buldum tıpkı virüs tarama programları gibi boş beyaz bi kağıda içimde ne kadar nefret negatif inanç değersizlik vesaire varsa yazdım defalarca okudum ve karşıt olumlularını buldum sonra balkona çıktım ve ritüel eşliğinde onu yaktım içimden defalarca bu kağıdın yandığı gibi benimde negatif inançlarım yanıp kül oluyor ve havaya karışıyor dedim gerçekten rahatladım çünkü kanıtlanmıştırki beyin görsel şeylere daha çabuk tepki veriyor kağıtla bir benimde bir takım inançlarım yandı gitti bence sizde yazdıklarınızdan belli farkındalığı yüksek bir insansınız ve gelişim yolunuz çok açık görünüyor günlüğünüze biraz bakmıştım zaten ama en kısa zamanda tekrar inceleyeceğim sevgiler nurbanu
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla