Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-06-2011, 09:57 AM   #82 (permalink)
hanikk

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hanikk is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Telefonla Çekirdek İnanç Bulma Çalışması

bende kısmet olursa bu gün abdullah beyle çekirrdek inanç çalışması yapacağım.ilk önce özlem hanımla görüştüm. tatlı sempatik bi ses tonuyla çok güzel ilgilendi benimle sağolsun.

kendimi bildim bileli kendii geliştirmek için uğraşırım.çekingen bir yapıyla büyüdüm.ablam da aynı durumdan şikayetçiydi.ablamın sayesinde öğrendim ki sosyal fobiymiş bu.o kitaplar okurdu bende okumaya başladım.öğrendim ki bu durumun üzerine gitmem lazım kendimi zorlamam lazım.böyle böyle kendi çabalarımla aşama kaydettim ama bi noktadan sonra ne yapsamda kendime birşeyler katamadım.yapıyor uğraşıyordum ama bi olumsuz olayda herşey yerle bir oluyordu.mutsuz ve sevgisiz geçen çocukluğum beni hep içine çekip duruyordu.ben sorunun bu olduğunu düşünüyordum ama belki içimde beni engelleyen başka kalıplarım vardı.bunları hep bilmek bulmak ve değiştirmek istedim.olumlamalar yapmaya başladım işe yaramadığınıı düşündüm bir süre sonra.sonra bu sitede çekirdek inanç çalışmasını gördüm ve randevu aldım.aradığımın bu olduğunu düşündüm.çalışmayı telefonla yapma olayı beni biraz teredddüte düşürdü ama siteye inancım benim bu tereddütümüü giderdi.inşallah yararlı bir çalışma olur benim için.görüşmeden sonrada gelişmeleri yine buraya yazıcam inşallah
hanikk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla