Konu: OKUYUN
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-08-2011, 06:37 PM   #12 (permalink)
merhaba55
Teğmen

Tesekkür: 44
55 Mesajinıza toplam 157 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
merhaba55 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: OKUYUN

Alıntı:
caglayanst Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bulunduğum ortam derken iş ortamınızı kastediyorsunuz sanırım.. bende büyük bir okulda çalışıyorum .. öğretmenler odasına girdiğimde gördüğüm için sevindiğim arkadaşlarımın sayısı bir elimin parmaklarını geçmez.. bir avantajım sigara için her tenefüs kapının önüne çıkıyorum ve o sevdiğim kişilerin çoğuda oraya geliyor zaten.. diyeceğim şu ki herkes genellemesi hoş değil.. her ortama girdiğimde ben oradaysam benim gibilerde vardır diye düşünürüm.. diğer insanların negatif etkilerine gelince elbette iletişim olacağı için etkileniyor insan .. bunu en aza indirmek için önemsememeyi öğrenmek gerekiyor.. hemen her akşam özellikle kendimi enerjisi tükenmiş hissedersem tuzlu su ve enerji yükseltme tekniği uyguluyorum.. soğuk su dolu bir küçük şişeyi sağ arka bele gelecek yani karaciğerin üzerine gelecek şekilde tutmakta (pantolunun kenarına iliştirerek işinizi yapabilirsiniz) bu negatif enerjiyi alıyor.. dahası o kimselere karşı çıkarken karşılarına geçip işaret parmağını uzatarak değilde yanlarına geçip hafif omuzlarına dokunarak itirazınızı dile getirmenizin sizi daha az yıpratacağını en azından alacağınız yanıtın daha sağduyulu olacağına inanıyorum. ben öyle yapıyorum.. amaa hiç bir şekilde sağlıklı iletişim kuramayacağımı bildiğim kişilerden uzak duruyorum.. önemli olan sizsiniz... sevgiler...
tesekkur ederim onerileriniz icin
merhaba55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla