Konu: OKUYUN
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-08-2011, 11:15 PM   #13 (permalink)
nergisz
Teğmen

Tesekkür: 11
40 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nergisz is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: OKUYUN

Alıntı:
merhaba55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
herkes evlat sahibi olabiliyor ama herkes iyi bir anne baba olamiyor ,herkes insan gorunumlu olabiliyor ama iyi insan olamiyor ama sizler iyi insanlarsiniz va insanliginizi gelistirmek icin burdasiniz,tanimadigim dostlarim sizleri seviyoruuuuum
yazılarını okudum sadece duyarlı biri bu kadar içlenebilir. o kadar öfkelenmişsinki haklsında bana göre çünkü genelinde ne değer yargısı kalmış ne saygı ne tahammül. hiçbir değeri olmayan çocuklar yetişiyorken aman canım kırılsın çocuğumdan önemlimi kırılmadımı yavrum al birdaha kır diyen zihniyetlerin bedelidir bunlar ve biz insanların haklarına geçiyorlar hiçbir edep adap bilmeden herşeyi kendileri bilir edasıyla seviyesiz ve saygısızca. ve ne yazıkki bunların sayısı çoğaldıkça sözü dinlenen kişiler haline toplum olup sanki biz anormalmişiz izlenimi uyandırıyorlar. bu kadar içimize ruhumuza acı çektirmeleri haktır ve ben hakkımı helal etmiyorum etmeyeceğimde neticede iyi aile terbiyesi almamış olabilirler ama bahşedilen akılı hiçe sayıp kolay geliyor AMAAAN BOŞVER DEMESi.. ben Allaha havale ettim öncekileri şimdikileri ve sonrakileri. sende öyle yap. afetmekse evet affetki gitsin uzaklaşsın senden. afetmezsen burnunun ucunda olur çünkü. burak hakkı haklıya yaradan versin. biz yeterki şimdiye kadar olan üzüntülerimizden arınalım gayret edelim telkinleri dinleyip huzur bahçesinde bir pencere açalım. sevgiyle.
nergisz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla