Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-08-2011, 09:11 PM   #198 (permalink)
DiL_RU_BA
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: House'un başkalaşım günlüğü :)

Alıntı:
house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Herzaman gel neclaacım dök içini günlüğümün kapıları hep açıktırşaka bir yana çok haklısın kendini sevmek kibre işaret gösterildi hep kibirde günahtı malesef..ama gerçekten bazı insanlar varki kendini çok beğenen, seven, kibirli görünen işte esas onların hepsi kendinde nefret eden egosu yüksek insanlar kendilerini sevememenin acısını kibirlenerek çıkartıyorlar ama bizim kastettiğimiz sevmek kendinden memnun olma affetme kendine boş yere eziyet etmeme birde kişinin kendini sevmesinin memnun olmasının en büyük anahtar olduğu ben çok iyi öğrendim artık keşke herkes böle yapabilse ama forum dışında ne zaman bunu söylesem hadi ordan diyorlar napayım umarım birgün onlarda bu sevginin kıymetini anlar ve değişime istekli olurlar, ve bir çekirdek inanç daha hemen hemen hepimize şu sölendi; sen zenginmisinki özeniyorsun öle şeylere, senin arkan varmı? sen nerden böyle işlere cesaret edersin? Türkiye'de kaç kişi sevdiği işi yapıyor sana mı kalmış! vs vs sonuç: BEN HİÇ BİR ŞEYE LAYIK DEĞİLİM işte en berbat en kötü çekirdek inanç bunu aşmayıncada hiç bir hedefe ulaşılmıyor malesefneyseki ben bunu yeniyorum şimdilerde herkesede ışık ve sevgi diliyorum
Allah razı olsun :)

evet bu konuda seninle hemfikirim. kibir diye uzaklaştırdılar kenimizi kendimizden. biz benliğimizi bilemedik. ben beni bilmezken başkasını bilemez olduk. sonra noluyor kişi kendini zaten bilmiyorken hep kendini arıyor sonrada Ben şunu severim Ben şöyleyim Ben bunu kabul etmem Ben Hata yapmam Ben asla onun önünde eğilmem Ben yaptım Ben yarattım haşa. hep bunlara dayandığı için ve evet kibirde büyük günah haklı olarak. günah olmasaymış bu haşa bu dünyayı ben yarattım diyen milyonların arasında
haşa bizde öyle yanlışa giderdik. kendini beğenmişlik kendini sevmek değil sevmemektir hani demişsinya kendinden nefret eden diye aynen kendinden nefret eden. nefret hissetmsemde kendime çok sevdiğim söylenemiyor o yüzden kollar sıvandı çalışmalara başlandı

heh bide o var doğruya kim sevdiği işi yapıyorki sen yapasın. karnın doysun yeter mantığı .malesef hepimize aşılanmış bu ben layık değilim diye. ne mutluki sen aşımışsın darısı hepimizn başına
DiL_RU_BA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla