Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-09-2011, 02:56 AM   #6 (permalink)
DiL_RU_BA
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: lütfen eski üyelerden bilgi almak istiorum

Alıntı:
sarışınım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba ben eski üyelerden fikir almak istiyorum.uzun zamandır dinleyip de kalıcı etki görenler çok oldu mu?işte 2 ya da 3 yıl dinledim çok güzel etkiler gördüm diyenler??çok yolun başındayım ve açıkcası korkuyorum ya birgün herşey en başa dönerse diye.çünküü siteyi iyice araştırdım uzun süre dinledim sonra etkileri kayboldu diyen üyeler vardı...bilgilendirirsiniz çokkk sevincem

canım etkilemek istemem seni sadece kendi bilgimi aktarıyorum. ben dinledim etkisini göremeye başladım ama sonra dirençlerle kaşılaştım ve yarardan çok beni sarsmaya başladı o yüzden bıraktım. eft yapmaya başladım eski sıkıntılarımı olumsulukların çoğunu böyle attım kağıda yazdım sayfalarca ve gözümün önünde yaktım inan çok rahatlatıyor sonra dular ve kendimi affetme çalışmaları ve Allahın izniyle beni gören (maşallah diyeyim ALlah bozmasın) bu ne enerji banada versene diyor :)) hatta bende onlara sarılıp al senin olsun bende çok var diyorum o hayran bakışları gördükçe Yaradanıma şükrediyorum:))