Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-09-2011, 02:35 PM   #122 (permalink)
hayallerimgerçekleşiyor

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road
Standart Cevap: Telefonla Çekirdek İnanç Bulma Çalışması

Kimse çekirdek inanç çalışması yaptırmıyor mu? Yaptırıyorsa neden yorum yazmıyor:( iyi ben yazayım madem:) Şimdi bir kenarda günlük tutmaya başladım. Bugün 3. günüm eskiden olsa garsonlara sesimi duyuramazdım hep yanımda kim varsa, garsona söyler misin 2 çay getirsin beni duymuyorlar derdim. Dün kendi çayımı söylemekle kalmayıp, annemin yemeğinin tadının bir önceki yemekle aynı olmadığını tavukta garip bir tat olduğunu annem gerek yok söyleme demesine rağmen hayır söyleyeceğim yiyemedinki yemeğini benimkinden yiyorsun dedim ve çağırıp garsonu söyledim, hesabada yazmamışlar. Eskiden olsa annem söylerdi böyle şeyleri, şimdi neden itiraz etti onuda anlamadım ama neyse:) Ben eskiden ne getirilirse evet deyip, adamlara yazık deyip susardım, susmadım, iyide yaptım. İş yerinde de kendime güvenim geldi ve sorumluluğu daha bir istekle şevkle ele aldım hep bir başkasının sırtına yüklemeye çalışırdım yada isteksiz yapardım.Bu arada ben romantik bir insanım aslında ve hep hayaller kurardım şöyle yaparım böyle yaparım diye ama hiç cesaret edipde yapmazdım, yada tembellik yapardım aman şimdi kim uğraşacak diye, ama bu sefer hayal kurdum ve erkek arkadaşıma sürpriz bir doğum günü hazırladım:) şimdilik bu kadar.
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla