Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-11-2011, 11:07 PM   #13 (permalink)
kalimera

Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kalimera is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ruh Eşimi Buldum

:)) Arkadaşlar yorumlarınızı bugün okudum ancak.Ve çok memnun oldum benim konumla ilgilenmiş olmanızdan ötürü.Geçen bir yazı okudum.Ruh ikizi ve ruh eşinin birbirinden farklı oldukları hakkında.Ruh ikizleri önce birbirlerine çekilir sonra da birbirlerini itermiş,soğurlar ve hatta tiksinirlermiş diyordu.Birbirlerini çok geç bulurlarmış ki benim yaşım 33,buldukları anda da kaybetme korkusundan açılamazlar uzaklaşırlarmış zamanla.Sanırım yaşadığım bu.
Haklı yorumlarınız var;eğer ruh ikizi isek O da benim gibi düşünüp ağzımı aramış olabilir.Ve karşılığı olmadığını görünce uzaklaşmaya başlamıştır.
Egosu yüksek bir insan bu konuda benzeşmiyoruz fakat benim de belki yüksek de ben bunu çok iyi saklıyor olabilirim.:)
O yazıyı yazdıktan sonra bazı gelişmeler oldu.Benden öncesinde hayatı boyunca tek aşık olduğu kızın kendisini aldattığını söyledi.Ağzı yanmış.Ama bizim konumuzun bu olduğunu sanmıyorum.Bizim meselemiz bana "tipim değilsin" deyişi.:) Bu söz karşısında duygularımı açıklayacak başka şansım kalmadı açıkcası.Üstlik tamamen inkar etmeden önce sordum kendisine "sen bana aşık mısın peki" diye.Cevabı bu oldu :)
Öyle karamsar ya da aşk acısı çekiyor değilim,teslimiyeti öğrendim.Ama isterdim tabi ki o olsun hayatımda.Neden soğudunuz sorusuna gelince..Sadece arkadaşız,ortak tanıdıklarımızın olduğu,netten görüşebildiğimiz.O uzaklaştı aslında.Ve bence aşık değildi,konduramadı beni hayatına sevgili olarak.Başta hoşlanmış olabilir ya da "belki budur" demiş olabilir benim için ama şimdi O'nun için sadece O'na çok benzeyen bir Doly'im :) Bana Doly diyor :))Din konusu aramızda hiç mi hiç sorun olmaz.İnançlara saygılıyız her ikimizde.Neyse..Böyle bir deneyimi yaşamak da güzeldi.En azından böyle biriyle tanışmış olmanın zevki paha biçilemez.Arkadaşın biri demiş:"Bir erkek açımak isterse bülbül kesilir" diye.Ben de O'nun gibi düşünüyorum.Duyguları olmuş olsaydı yaklaşımı bu olmazdı.Yeterince zeki biri çünkü,fazlasıyla.O konuşmayı benim önüm tıkamak için yaptığını düşünüyorum açıkcası.Madem bu kadar benziyoruz neden olmadı konusuna gelince..Zamanlama yanlıştı.O benim olduğum frekansta değil,geçmişte takılı kalmış biraz ve bütünü göremiyor.Bu işlerle pek arası yok.Benim 1 yıl önceki halimde.Neyse..Her neyse...:)
kalimera isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla