Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-09-2008, 03:00 PM   #816 (permalink)
stormguard
Teğmen

Tesekkür: 1
107 Mesajinıza toplam 1,150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the rough
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Selamlar,

Teşekkür ederim dilek... şu anda ne durumdayız diye sorulmuş.. gayet iyi durumdayız :) yöntemi kullanmaya devam ediyorum ve o da aynı düzeyde işlemeye devam ediyor..

bazı durumlarda, birden fazla uygulama yaptığım olabiliyor ama zaten keyif aldığım için ve çocuksu bi şekilde sanki oyun oynuyomuşçasına yaptığım için bi sorun yok.

mesela dün değişik bir şey için denemek aklıma geldi.. yine fatura yatırma vaktim gelmişti :) daha önce banka kuyruğuyla ilgili yapmıştım, eski mesajları okuyanlar görmüşlerdir.. Bu sefer ise, bankaya gittiğimde orada tanımadığım 3 insanla durduk yere tanışmak için yaptım, onların gelip benimle konuştuklarını imgeleyerek yaptım...

İş bankasında 1'i bayan, 1'i erkek olmak üzere 2 kişi, Ziraat bankasında da başka bi bayan gelip benle sohbet etmeye başladılar :)) yani oluyo kısaca :)
stormguard isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla