Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-12-2011, 01:15 PM   #122 (permalink)
kutayhun
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road
Standart Cevap: kutayhun'un büyük bir deney yapıyor değişim günlüğü.....

arkadaşlar bende artık kalıcı olmuş ve iyi de oldu dediğim etkileri yazayım:

Bol bol su içiyorum ki çoğu insan için önemsizdir ama ben su içmeyen bir insandım.. ve bundan dolayı çok sigara içmeme rağmen artık kan dolaşımım çok daha iyi hissediyorum bunu. Ve bağırsaklarım daha iyi çalışıyor.. bence bu mükemmel bir şey… bol bol tuvalete çıkıyorum. Ki bence bu da çok iyi bir şey . hayır demeyi öğrendim. Geçmişe dair kaygılarım aşk acılarım ortadan kalktı.. karabasanım artık yok.. bu çok güzel bir şey. Bedenimdeki uyuşma ortadan kalktı. Kendimi sağlıklı ve genç hissediyorum. Güvensizlik duygusu yok içimde. Bir olumsuzluk olunca artık üzülmüyorum. Bir de sevmediğim ya da hoşlanmadığım insanlar benden uzak duruyor.. bu da çok güzel bir şey.. içimdeki o olumsuz sesler ortadan kayboldu. Cinsel olarak da daha iyiyim. Bir de ilginç kararlar aldım. Mesela bu yılı konyadaki son yılım olarak görüyorum. Bir de bu geçici midir bilmiyorum ama daha sessizim eskiye göre.bu aralar böyle boş bir kağıt gibiyim su gibiyim. temiz endişesiz ama aynı zamanda bir şeylerin aşamasındayım.. sessizim ama sessizliğim böyle bir şeylerin olmasını bekler gibi bir sessizlik.. sanki bir şeyler olacak iyi ya da kötü ve bedenim bunu bekliyor.... ama telkinlerin etkisine dönersek evet etkililer artık saçma sapan kaygılarım endişelerim gerçekten kalmadı.. içsesim bana hayır demiyor, kork demiyor... kötü bir şey olacak demiyor...birilerinden korkmuyorum... birilerine tamahım yok.. ama mutlu sorusuna evet mutluyum diyemiyorum.... arada ilginç bir biçimde sanki başka insan var. gözlerimi kapatıp kung fu hareketleri yapıyorum... bir şeyleri tekmeliyorum.. bu beni mutlu ediyor.... kendinize iyi bakın ve bu hepinize yanıtım....

bu arada
erken kalk
zinde kalk
ertelemeyi bırak
kendine güven
ego güven güçlendirici
kilo verme dinliyorum... bu arada kilo verme dinlediğim halde hiç kilo vermedim.. hatta kilo aldım..... sevgiler arkadaşlar....... daha sonra daha da ayrıntılandırırım....