Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-12-2011, 11:47 AM   #130 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: büyük bir deney yapıyorum bakalım ne olacak

Kendine en az bir saat vakit ayırmalısın tüm sorumluluklarının yanıan bu geçrekten hiç yoktan iyidir. Ben de sevdiğim insanlara karşı vakit ve yardım konusunda fazlasıyla cömertim bu benim yapım ama. Bu durumda orta yolu bulmaya çalışıyorum. Yeri geldiği zaman hayır demeyi biliyorum. Belki o arkadaşınla ilişkini kesip atmak yerine zamanı planlamayı tekrar gözden geçirebilirsiniz. Ona ayırdığın zamanı azalt böylece kendine ayrıdığın zaman artacaktır.

Bilinçaltında kendine verdiğin sözü keşfetmek için bilinçaltı temizliği sesli meditasyonunu uygulayabilirsin. Linki:

Sesli Meditasyon | Beki Bisa

İlginç sonuçları olabiliyor bazen bu meditasyonun.

Bilinçaltı(bilinçdışı) Freud'un tanımına göre buzdağının görünmeyen su altında kalan kısmıdır. Orada öyle çok şeyler kalmış oluyor ki. Onlar su yüzüne çıkınca çok fazla şaşırabiliyorsunuz. Şaşırmak da önemli değil orada olduğunu biliyorsunuzdur ama sizi ne kadar etkilediğinden haberiniz olmayabilir. Kaçındığımız bastırdığımı ne varsa hep bilinçdışına itiyoruz.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla