Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-12-2011, 03:24 AM   #96 (permalink)
acemisirine
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: -HAYATA YENIDEN BASLAMAK VE BASARMAK-

Canim Sevgili Günlügüm,

yarim saat oluyor eve geleli, bir bardak suyumu aldim, yatak odama gectim, üstümü degistirdim, laptopuda kucagima alip yatagima uzandim..

Arkadasim geldi türkiyeden bugün.. Biliyorsun Ailesini kaybettiydi.. Daha dogrusu gelmis, beni aramis gelir gelmez ne olursun gel sana ihtiyacim var diye..

Islerim biter bitmez ugradim yanina.. Konustuk kendiyle.. Dertlestik..

Ne olursun konusmak istediklerin varsa ailenle konus simdiden, icindekileri paylas.. Iyi kötü ne varsa paylas.. Onlari ne kadar sevdigini, deger verdigini saydigini bildir dedi..

Haklisin dedim, haklisin..

Kaybetmeden önce degerlerini bilmek ve daima sayip sevmek..

Aile ne kadar önemli, ne kadar degerli ben kaybedince anladim sen gec kalma diye uyarida bulundu..

O konustukca ben hep düsündüm.. Tabii karslik verdim kendisine, motive ettim ama hep aklimin bir ucuda

varmi ailene söylemek isteyipte söyleyemedigin.. Kirdigin üzdügün yada onlari hüzünlendirdigin durumlar diye..

Yok degil elbette.. Her ne kadar yetiskin de olsam sonucta bende bir COCUGUM.. ve elbette yüzde yüz onlarin

istedigi gibi degilimdir diye de düsünmedim degil...

Arkadasin yanindan ayrilir ayrilmaz direk ailemin yolunu tuttum.. Anahtarim oldugu halde zile bastim.. Babacigim

acti kapiyi, canim babam, yürekli babam, sevgi dolu babam, kucakladim, sarildim, canim babacigim dedim..

Annem yoktu evde, arkadaslari ile bulusmus..

Babacigimla oldum olasi daha cok dertlesirim.. Babacigim, biliyorum her zaman iyi bir evlat olamadim, sizin

istediginiz gibi biri de olamadim ama inanin ne yaptimsa sizi bilincli bir sekilde kirip üzmek icin yapmadim, sizleri

cok seviyorum dedim..

Canim babam, babalar hep böyle herhalde, hep daha yürekli, hep daha garip ve hep daha olumlu..

Sen ne yaparsan yap biliyorum ki niyetin kötü degil.. Basta anlamakta güclük ceksemde seni, daima yanindayim..

Aile böyle bisi herhalde..

Her ne olursa olsun paylasabilmek onlarla herseyini..

Ama yinede kendi ayaklarin üstünde durabilmek, kendi cizdigin yolu önce kendi gücün ile yürüyebilmek.. Düse kalka

dogruyu ögrenebilmek.. Iyi kötü insanlarla karsilasipta ayirt edebilmek.. Buda cook gerekli...

Unutmamak gerek, birgün yalniz kalabilirsin...
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla